Oyun Mi 9 pubg dokunmatik algısı

AntiPesimist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
7
Pubg 4 parmak jiroskop oyuncusuyum telefon fotografdaki dikiz atesleri acerken bazen hemen acerken bazen 2 3 saniye gec aciyor.Onun haricinde hic bir sekilde dokunmatik sıkıntısı cekmedim.Bu dokunmatikle mi alakali yoksa tamamen oyunlami alakali cunku pocophone kullandigimda bu sorun daha barizdi ama mi 9 dada buna yakın sıkıntı yasadigimdan sormak istedim mumkunse bu tarz sorunlar yasayan varsa yorumlasin bide oneplus 6t kullanici yorumlarini merak ediyorum mi 9 oneplus 6t ye gecilir mi?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Keep

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9
Konular
6
pub g kamera hassasiyetini ayarlaman gerekiyor. mesala ben en çok 3x kullanıyorum hemen açılıyor, 4x hemen açılıyor fakat 8x de dediğin gecikme var. onu training e girip tek tek ayarlaman gerekiyor. telefon bazlı bir sorun değil yani

AntiPesimist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
7
pub g kamera hassasiyetini ayarlaman gerekiyor. mesala ben en çok 3x kullanıyorum hemen açılıyor, 4x hemen açılıyor fakat 8x de dediğin gecikme var. onu training e girip tek tek ayarlaman gerekiyor. telefon bazlı bir sorun değil yani
eminmisin peki ben bircok hassasiyet ayari yaptim bu normal holo da bile gecikme yasiyor bence bu konuyla alakasi olmadigini dusunuyorum egil durbun ac modunda olmadiginda hic bir sıkıntı olmuyor benim ogrenmek istedigim oyunla yada telefonla alakali olup olmadigi kullandigim ayarlar asagida mumkunse fotograf paylasirsaniz sevinirim

Keep

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9
Konular
6
İşine yarar mı bilemem, benim oynama stilim ve seninki farklı olabilir. Ben bir problem yaşamadım bu konu da ama dediğim gibi, dürbün açma hızının telefonla ilgisi yok. Akıcı olarak ayarlama görüntü kalitesini, HD olarak ayarla.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

AntiPesimist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
7
İşine yarar mı bilemem, benim oynama stilim ve seninki farklı olabilir. Ben bir problem yaşamadım bu konu da ama dediğim gibi, dürbün açma hızının telefonla ilgisi yok. Akıcı olarak ayarlama görüntü kalitesini, HD olarak ayarla.

mi 9 kullaniyordun dimi bide dikizler egil durbun ac modunda mi dikizleri anlik gec aciyor sadece durbunu defil

Keep

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9
Konular
6
Mi 9 kullanıyorum..hatta az önce denedim, bir sıkıntı yokç ben jireskop kullanmıyorum belki senin sorunun ondan olabilir.

Rapboi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Al
Cihazım
Mi8 se
Konular
2
ben mi9 kullanıyorum jiroskop açık hassasiyetle alakası yok beta rom kullanıyosan ondan kaynaklı olma ihtimali fazla reklam dahi olsa global stabil rom kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok

AntiPesimist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
7
ben mi9 kullanıyorum jiroskop açık hassasiyetle alakası yok beta rom kullanıyosan ondan kaynaklı olma ihtimali fazla reklam dahi olsa global stabil rom kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok
bende global kararli var 4 parmak oynuyorsan goruntu atarmiain video yani

bekobaba142

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beko
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
23
Pubg 4 parmak jiroskop oyuncusuyum telefon fotografdaki dikiz atesleri acerken bazen hemen acerken bazen 2 3 saniye gec aciyor.Onun haricinde hic bir sekilde dokunmatik sıkıntısı cekmedim.Bu dokunmatikle mi alakali yoksa tamamen oyunlami alakali cunku pocophone kullandigimda bu sorun daha barizdi ama mi 9 dada buna yakın sıkıntı yasadigimdan sormak istedim mumkunse bu tarz sorunlar yasayan varsa yorumlasin bide oneplus 6t kullanici yorumlarini merak ediyorum mi 9 oneplus 6t ye gecilir mi?
Ben de mobile legends oynuyorum arada aynısı bana da oluyor, joystick falan algılanmıyor, genel bir sorun bu Xiaomi sahibi arkadaşlarımda da oluyor.

Üst Alt