Rom Mi 9 Pro 5G - Eu 12.6 Haftalık Beta 21.11.10 (10.11.2021)

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
ıkı guncellemedir mıuı12 için konunusuyorum, arada bazen whatspp ıconu bazen telefonu ıconu kendılıgınden degısık bır boyuta düşüyor, bu durumla karşılan var mı? ekran parlaklıgında da sorunlar var otomatık ayarlama cogu zaman yapamıyor gibi... sizlerde durum nedir

vimpir1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aşkın
Cihazım
xiaomi note 5a
Konular
0
ıkı guncellemedir mıuı12 için konunusuyorum, arada bazen whatspp ıconu bazen telefonu ıconu kendılıgınden degısık bır boyuta düşüyor, bu durumla karşılan var mı? ekran parlaklıgında da sorunlar var otomatık ayarlama cogu zaman yapamıyor gibi... sizlerde durum nedir
ben henüz bahsettiğiniz gibi bir sorunla karşılaşmadım...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ama bendede son güncellemede uygulama kasasına girmiyordu.. wipe ve format yapınca düzeldi..

vimpir1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aşkın
Cihazım
xiaomi note 5a
Konular
0
Yeni farkettim telefon bazen kendi kendine kapanıp açılıyor... Sizde varmı böyle birşey...?

karanliknotalar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Mi 9 Pro 5G
Konular
2
Yeni farkettim telefon bazen kendi kendine kapanıp açılıyor... Sizde varmı böyle birşey...?

Son guncel haftalık eu rom kullanıyorum bende böyle bir sıkıntı yok.

Not: Temiz kurulum yaptım. eski versiyon üstüne yükleme yaptığımda uygulamalar sapıtmıştı.

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
Bende de öyle sıkıntı yok

Mi9 Pro 5G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vimpir1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aşkın
Cihazım
xiaomi note 5a
Konular
0
yeniden bi temiz kurulum yapayım o zaman..

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
yeniden bi temiz kurulum yapayım o zaman..
aynen, bende thema değiştirdim ıkendi üstünde gelen tema ara sıra bazı ıconlar kafasına göre kuculme yapıyordu, şimdi o sorun kalktı . bazen yukarda aşağıya kaydırmada takılıyor yapmıyor, bazı ufak tefek sıkıntıları var gibi ama

vimpir1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aşkın
Cihazım
xiaomi note 5a
Konular
0
aynen, bende thema değiştirdim ıkendi üstünde gelen tema ara sıra bazı ıconlar kafasına göre kuculme yapıyordu, şimdi o sorun kalktı . bazen yukarda aşağıya kaydırmada takılıyor yapmıyor, bazı ufak tefek sıkıntıları var gibi ama
kesinlikle sıkıntılı uygulamaları kapatınca bellek temizlendi yazısı ekranda kalıyor gitmiyor. bunun gibi bitakım hatalar var

vimpir1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aşkın
Cihazım
xiaomi note 5a
Konular
0
Wipe ve format data yapıyorum sonra rom yüklüyorum. Arada bir kapanma sorunu devam ediyor.

Üst Alt