Diğer Mi 9 mu ? Mi 9 T pro mu?

Alicanim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 13 PRO
Meslek
Güvenlik polnet so
Konular
16
Konu daha önce açıldı mı bilmiyorum ikisinden birini alacağım hangisi olduğuna karar veremedim siz değerli arkadaşların görüşlerini ve yonlendirmelerini rica edebilirmiyim ? Yada tavsiye edeceğiniz başka bir cihaz var mı?

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Dostum demekki senin için pil ve centiksiz tam ekran olması hiç önemli değil . Çünkü ikisi arasında kaldığına göre...

O yüzden bir fark yok , ikisini de alabilirsin ... Aralarındaki en büyük fark tasarım zaten , başka bir fark yok sanırım

Hatta yüz tanıma sık sık kullanacagim diyorsan mi 9 oneririm

Alicanim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 13 PRO
Meslek
Güvenlik polnet so
Konular
16
Dostum demekki senin için pil ve centiksiz tam ekran olması hiç önemli değil . Çünkü ikisi arasında kaldığına göre...

O yüzden bir fark yok , ikisini de alabilirsin ... Aralarındaki en büyük fark tasarım zaten , başka bir fark yok sanırım

Hatta yüz tanıma sık sık kullanacagim diyorsan mi 9 oneririm
Pil konusunda tereddüt yaşadım. Bazıları mi9 icin pil mah düşük ama mi9 t pro kadar olmasada cok sorun yaratmadan günü çıkarır dedi bazıları da tam tersini bu nedenle kararsız kaldım. Çentik cok sorun degil açıkçası

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Pil konusunda tereddüt yaşadım. Bazıları mi9 icin pil mah düşük ama mi9 t pro kadar olmasada cok sorun yaratmadan günü çıkarır dedi bazıları da tam tersini bu nedenle kararsız kaldım. Çentik cok sorun degil açıkçası
Eğer çentik sorun değilse ben de mi9 öneririm

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Konu daha önce açıldı mı bilmiyorum ikisinden birini alacağım hangisi olduğuna karar veremedim siz değerli arkadaşların görüşlerini ve yonlendirmelerini rica edebilirmiyim ? Yada tavsiye edeceğiniz başka bir cihaz var mı?
2 gün önce Mi 9 SE’den Mi 9’a geçtim, memnunum hocam.

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9

Mi 9'la pil sorunu yaşaman için gün içerisinde oyun oynaman, video izlemen, sosyal medyadan hiç çıkmaman filan lazım. ben bugün bunların hepsini yaptım. biraz CoD mobile oynadım, instagramda video izledim vs vs üstelik uygulama geliştiricisi olduğum için uygulama testlerini hep telefonda yaptım. yani aktif olarak telefonu gün içinde hep kullandım.. şu an şarjım %55. akşam işim olduğu için şimdi şarja taktım ama takmasaydım da günü rahatlıkla çıkartırdım. Yani sen çok kullanırsan değil 3000mAh, 10000mAh batarya da olsa yetmez. Bu tamamen senin kullanımına bağlı olarak değişir.

S

Silinen üye 107783

Guest
Mi 9'la pil sorunu yaşaman için gün içerisinde oyun oynaman, video izlemen, sosyal medyadan hiç çıkmaman filan lazım. ben bugün bunların hepsini yaptım. biraz CoD mobile oynadım, instagramda video izledim vs vs üstelik uygulama geliştiricisi olduğum için uygulama testlerini hep telefonda yaptım. yani aktif olarak telefonu gün içinde hep kullandım.. şu an şarjım %55. akşam işim olduğu için şimdi şarja taktım ama takmasaydım da günü rahatlıkla çıkartırdım. Yani sen çok kullanırsan değil 3000mAh, 10000mAh batarya da olsa yetmez. Bu tamamen senin kullanımına bağlı olarak değişir.

Kesinlikle katılıyorum. Ben K20 Pro ile gün boyu sosyal ağları aktif olarak kullanmama ve işim gereği ciroları sürekli Chrome aracılığı ile takip etmeme, mağazayı kameradan izlememe rağmen pilde 24 saati aşıyorum. Arkadaşın dediği gibi kullanıma bağlı :) :D

Üst Alt