Yardım Mi 9 Lite'da Google Hariç Mesaj ve Rehber Uygulaması Kullanma

Toprak 58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Lise Öğrencisi
Konular
17
Merhaba arkadaşlar, tam 3 hafta önce Mi 9 Lite aldım telefondan gayet memnunum fakat şu Google'ın rehber ve mesaj uygulaması beni fazlasıyla kanser etti normal telefonlarda olan SIM kartına kişi kaydetme, toplu şekilde seçme vs. özellikler yok ben bu uygulamaları silip MIUI'ın kullandığı uygulamayı kurmak istiyorum ne yapabilirim yardımcı olur musunuz? Mi 9 Lite'a Android 10 geldiği zaman MIUI'ın rehber ve mesaj uygulaması gelir mi ona göre bekleyebilirim belki? Cevaplarınızı bekliyorum

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
49
Merhaba arkadaşlar, tam 3 hafta önce Mi 9 Lite aldım telefondan gayet memnunum fakat şu Google'ın rehber ve mesaj uygulaması beni fazlasıyla kanser etti normal telefonlarda olan SIM kartına kişi kaydetme, toplu şekilde seçme vs. özellikler yok ben bu uygulamaları silip MIUI'ın kullandığı uygulamayı kurmak istiyorum ne yapabilirim yardımcı olur musunuz? Mi 9 Lite'a Android 10 geldiği zaman MIUI'ın rehber ve mesaj uygulaması gelir mi ona göre bekleyebilirim belki? Cevaplarınızı bekliyorum
Hocam oncelikle hayirli olsun cihazi güle.güle kullanin. Bahsettiğiniz skntiyi Bootloader Kilidi Açıp Custom denilen özel romlari yuklemeden cozemiyorsunuz maalesef.Onun icin bootloader kilidino acmaniz gerekir ki buda Delta garanti haric diger garanti sirketlerince telefonu garanti disi birakiyor.Eger cihaziniz gatantisiz ise bence kilidi acip Eu rom.yukleyun daha rahat daha guzel

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36

Bende sizin gibi düşünüyordum ama sanki daha iyi gibi , alışkanlıklardan vazgeçip sevmeye başladım. Mi 8 SE cihaza bile kurdum ))

Toprak 58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Lise Öğrencisi
Konular
17
Bende sizin gibi düşünüyordum ama sanki daha iyi gibi , alışkanlıklardan vazgeçip sevmeye başladım. Mi 8 SE cihaza bile kurdum ))
Kardeşim cidden bu uygulamada çok eksik var en basitinden geçmiş kaydı, sim kartına kişi kaydetme, toplu şekilde seçip işlem yapma, daha detaylı ayar vs. yok eleştiri aldı bu eksikliğin olması. Valla Xiaomi buna çözüm bulması lazım, MIUI'daki daha iyiydi Mi 9T incelemesini yaptığımda onu uygulaması daha kullanışlıydı

Dovahkiin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
punisher Ken
Cihazım
yinmiş elma
Konular
0

bunu kur

Toprak 58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Lise Öğrencisi
Konular
17

bunu kur
Hocam bana mesajlaşma uygulaması önerir misin bir de telefonumda yüklü olan Google versiyonlarını nasıl devredışı bırakabilirim? Bana rehber, tuş çevirme, mesajlaşma uygulamalarının MIUI versiyonunun en son versiyonunu paylaşır mısın rica etsem? Şu Google versiyonunu devredışı bırakmayı özellikle söylersen sevinirim

Üst Alt