Rom Mi 9 Lite Xiaomi.eu MIUI 12 v21.3.31 Beta Sürümü İndirme Bağlantısı

osalmanMAX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osalman
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
3
dün kurdum romu şarı çok iyi gidiyor

osalmanMAX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osalman
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
3
güncellemeler ne zaman veriliyor?

mayrincir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mayri
Cihazım
N7100
Konular
1
Arkadaşlar bu beta sürüm miui 12 den tekrar miui 11 e dönülebiliyor mu? Resmi sürüm miui 12 lerden 11 e dönmek olmuyor gibi birşeymiş.
Tekrar bootloaderı kilitleyip servise göndercem sanırım telefonu. Garanti bozulmasın diye.
Betadan geriye dönüş rollback olmuyor sanırım. Lütfen kesin bilen biri cevaplasın, durduk yere cihazı birick yapmayalım.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar bu beta sürüm miui 12 den tekrar miui 11 e dönülebiliyor mu? Resmi sürüm miui 12 lerden 11 e dönmek olmuyor gibi birşeymiş.
Tekrar bootloaderı kilitleyip servise göndercem sanırım telefonu. Garanti bozulmasın diye.
Betadan geriye dönüş rollback olmuyor sanırım. Lütfen kesin bilen biri cevaplasın, durduk yere cihazı birick yapmayalım.
Önce rollback kontrolü yapınız. Rollback koruması yok ise aşağıdaki rehbere göre rom yükleyiniz

fatihist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
3
Merhaba arkadaşlar miui 12 eu rom kararlı kullanıyorum fakat pil durumu eskisine göre berbat diyebilirim. Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlarımız var mı?

emre1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi 5s
Konular
0
Merhaba arkadaşlar miui 12 eu rom kararlı kullanıyorum fakat pil durumu eskisine göre berbat diyebilirim. Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlarımız var mı?
Mi 11 e goremi berbat ben %40 sarj ile 4 saat ekran suresi alıyorum siz ne kadar ekran suresi alıyorsunuz

fatihist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
3
Mi 11 e goremi berbat ben %40 sarj ile 4 saat ekran suresi alıyorum siz ne kadar ekran suresi alıyorsunuz
Evet hocam fakat stabil kullanıyorum. Ayrıca bulunduğum bölgede şebeke problemi varmış onunda etkisi çok tabi.

dreamer1981

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
2
Merhaba şu anda bende stabil Eu romundayım şarj çok hızlı gidiyor. Sizin sürüm nedir birde wipe yapmadan yükleyebilirmiyim betayı teşekkürler şimdiden....

orhan38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
53
Arkadaşlar eu beta rom sonrası üstte 4.5 g yazmıyor 4g yazıyor sizde nasıl acaba

Üst Alt