Anket Mi 9 Lite vs Redmi Note 9S

Barisprlk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
14
Merhabalar.Yaklaşık 5 gün önce Mi 9 Lite aldım performans açısından da oldukça memnunum ancak Note 9S de de Antutu sonuçları arasında ciddi fark var? Tabi Mi 9 Lite de bazı şeylerde önde ama siz olsanız hangisini seçerdiniz?

Ferhat_72

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Eczane Teknisyeni
Konular
12
Bende de mi 9 Lite var gayet memnunum şayet benim için antutu, bencmark testleri hiç umursamıyor
piyasadaki bir çok cihazla yarışır severek ve isteyerek aldıysanız kesinlikle diğer cihazlar sizin için bir hiç olur.. :)

Barisprlk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
14
Bende de mi 9 Lite var gayet memnunum şayet benim için antutu, bencmark testleri hiç umursamıyor
piyasadaki bir çok cihazla yarışır severek ve isteyerek aldıysanız kesinlikle diğer cihazlar sizin için bir hiç olur.. :)
Teşekkür ederim ben de severek kullanıyorum öneriniz için sağolun.

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Mi 9 lite güzel cihaz. Amoled ekran, ekrandan parmak izi, arkadaki Xiaomi logosunun bildirim ledi olması. Şarjıda iyi gidiyor. Premium cihaz. Antutu skorunun note 9s ten düşük olması onun zayıf olması anlamına gelmiyor, bence öyle. Mi 6, mi mix 2 gibi cihazlardan da yüksek onun puanı. Ama gerçek kullanımda öyle olmuyor. Mix 2 canavar gibi, en ağır oyunları bile en yüksek ayarda oynarken kasılma takılma yok. Mi 9 lite alırdım ben de

Barisprlk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
14
Mi 9 lite güzel cihaz. Amoled ekran, ekrandan parmak izi, arkadaki Xiaomi logosunun bildirim ledi olması. Şarjıda iyi gidiyor. Premium cihaz. Antutu skorunun note 9s ten düşük olması onun zayıf olması anlamına gelmiyor, bence öyle. Mi 6, mi mix 2 gibi cihazlardan da yüksek onun puanı. Ama gerçek kullanımda öyle olmuyor. Mix 2 canavar gibi, en ağır oyunları bile en yüksek ayarda oynarken kasılma takılma yok. Mi 9 lite alırdım ben de
Teşekkürler :)

Ferhat_72

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Eczane Teknisyeni
Konular
12
Teşekkür ederim ben de severek kullanıyorum öneriniz için sağolun.
Ben yeni cihaz almak üzereyken ikisi arasında kalmıştım hiç pişman değilim iyiki mi 9 Lite almışım diyorum şimdi
Ekran kalitesi malzeme kalitesi cihazın eldeki tutuş hissiyatı premium işimi görüyor alacaklara tavsiyemdir..
Hayırlı olsun bu arada güle güle kullanın hayrını görün inşallah.. :)

Barisprlk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
14
Ben yeni cihaz almak üzereyken ikisi arasında kalmıştım hiç pişman değilim iyiki mi 9 Lite almışım diyorum şimdi
Ekran kalitesi malzeme kalitesi cihazın eldeki tutuş hissiyatı premium işimi görüyor alacaklara tavsiyemdir..
Hayırlı olsun bu arada güle güle kullanın hayrını görün inşallah.. :)
Sağolun sizde güle güle kullanın. Gerçekten çok güzel bir cihaz. :)

Üst Alt