Yardım Mİ 9 Lite Şebeke Sorunları

Onur6618

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onurcan
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.3.4 Kararli
Telefon Modeli
Mi 9 lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar merhaba yaklasik 2 ay önce mi9 lite Türkiye garantili cihazi satin aldim yasagidim sorunlari madde madde yazicam lütfen yardimci olun.
1-Mobil verimi actigimda internetim çekmiyor 10saniye gelip 10dakka gidiyor internet. 4.5g yada H olsun var ama yok gibi
2-Aradigim insanlarin numaralari çalmıyor cok sonradan çalmaya başlıyor
3-Beni arayanlar ulaşamıyor
4-Cevrimici oyunlarda sürekli bağlantım kopuyor hem wifide hem de mobil veride
Hattim Vodafone ve bulundugum yerde Vodafonun çekim gücü çok iyi şuanda bile 4.5g çekiyor telefonum ama maalesef YouTubedan video bile açamıyorum.

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Aldığınızdan beri öyle mi, yeni mi olmaya başladı bu durum. Hocam imei sorgulaması yaptınız mı kayıtlı mı?

Oyla:

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Hocam imei sorgulaması yapın bence. Eğer kayıtlı ise telefonunuzdaki resim vb verileri pc ye yedekleyin, ayrıca yerel yedekleme ile uygulamalarınızı, rehber mesajlar vb de yedekkeyip telefondan pc ye aktarın. Ardından ayarlardan "lütfen dikkat imeiler orjinal ise ve bootloader açmak için işlem yapmadıysan" fabrika ayarlarına dönün. Daha sonra yedekleri geri yüklersiniz.
NOT: İmei sonradan atılmış ise bu telefonu resetleme işlemini ayarlardan yapmayın aksi takdirde imeiler uçar.

Oyla:

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
Arkadaşlar merhaba yaklasik 2 ay önce mi9 lite Türkiye garantili cihazi satin aldim yasagidim sorunlari madde madde yazicam lütfen yardimci olun.
1-Mobil verimi actigimda internetim çekmiyor 10saniye gelip 10dakka gidiyor internet. 4.5g yada H olsun var ama yok gibi
2-Aradigim insanlarin numaralari çalmıyor cok sonradan çalmaya başlıyor
3-Beni arayanlar ulaşamıyor
4-Cevrimici oyunlarda sürekli bağlantım kopuyor hem wifide hem de mobil veride
Hattim Vodafone ve bulundugum yerde Vodafonun çekim gücü çok iyi şuanda bile 4.5g çekiyor telefonum ama maalesef YouTubedan video bile açamıyorum.
Xiaomi nin en sorunsuz tlf.biri, yedek alıp fab.ayr.dönün, operatör değişin, düzelmezse servis

Oyla:
Üst Alt