Rom Mi 9 Lite / Mi CC9 Global Kararlı 10.3.1.0.PFCMIXM indirme bağlantıları

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
Hocam kurdum band20 gelmedi. Rom hata yok makina mi 9lite oldu
eywallah hocam demekki band 20 yi unutalım. bu arada band 20 gelip gelmediğini asıl anlıyorsunuz program filan ? bide kamerada mimoji geldimi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

donanım aynıyken neden band 20 yok anlamadım. çinde band 20 fazla lisan parası vermemek için kapatılıyormuş diye okumuştum nede olsa çin için eski teknoloji. bundan öcneki telefonum note 3 pro idi ondada band 20 yoktu 3,5 sene kullandık walla.: )bide hocam bende twrp yok siz nasıl kurdunuz ? root var twrp yok. oto dan güncelleme geliyor mu sizin kurduğunuz şekilde ? ben miui 11 android 10 lu bekliyorum sonra uğraşmadan oto dan devam ederim diye
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

nette araren az önce redmi note 3 için band açma videosu buldum. bence açılabilir ama lisans ücretinden dolayı kapatılmış yanlız romla olacak iş değil . sp710 türleri yok baya araştırdım o konuda . sırf band için qualcomm isteğe göre donanım çıkarmaz bence. video çok zahmetli duruyor sırf onun için telefonu kurcalamaya gerek yok. bana dğzenli oto dan güncelleme gelsin yeter açıkçası memnunum telefonumdan.

Son düzenleme:

MaDMaxiBo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Max
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
4
Bu model Çin cihazı değil mi? Global romu mu çıktı?
Mi cc9 çin cihazı. Mi 9 Lite ise aynı cihazın band20 eklenmiş hali, şebeke dışında tamamen aynı CC9 ile ve çin için değil global pazar için üretilmiş bir cihaz. Rom da ortak yayınlanıyor haliyle, hem cc9 hem mi 9 lite a yüklenebiliyor bu romlar.

Üst Alt