Rom [Android Pie] Mi 9 Lite / Mi CC 9 - Xiaomi.eu MIUI 11 v9.01.31 Beta / v11.3.3.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

hed-pe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
5
Arkadaşlar merhaba. Şuanki yüklü versiyon bu. Üzerine bir güncelleme çıktı mı? Çıktıysa nasıl yükleme yapmam gerekiyor açıklayabilir misiniz rica etsem. Mümkünse uygulamalar ve dosyalarımın silinmemesini tercih ederim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-05-02-32-57-741_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-03-05-02-32-57-741_com.android.settings.jpg
    225,4 KB · Görüntüleme: 15

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
hed-pe By.TRabZonLu™ Cihaz için android 10 çıktı ama veri kaybetmeden geçmek sağlıklı olmaz çünkü yeni çıkan sürüm android 10 olduğu için format data ile temiz kurulumla geçmek en temizi, en sağlıklısı...

Android sürüm değiştiği için yedekten yüklemek de stabil olmaz, baştan kurulum yapmalısınız...

hed-pe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
5
hed-pe By.TRabZonLu™ Cihaz için android 10 çıktı ama veri kaybetmeden geçmek sağlıklı olmaz çünkü yeni çıkan sürüm android 10 olduğu için format data ile temiz kurulumla geçmek en temizi, en sağlıklısı...

Android sürüm değiştiği için yedekten yüklemek de stabil olmaz, baştan kurulum yapmalısınız...

Yanıtınız için çok teşekkürler. Biraz bu konularda acemiyim de indirmem gereken doğru linki atmanız mümkün mü bana. Ayrıca o linki indirip cihaz hafızasına attıktan sonra konudaki ilk mesajdaki gibi mi yükleme yapmam gerekiyor?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Yanıtınız için çok teşekkürler. Biraz bu konularda acemiyim de indirmem gereken doğru linki atmanız mümkün mü bana. Ayrıca o linki indirip cihaz hafızasına attıktan sonra konudaki ilk mesajdaki gibi mi yükleme yapmam gerekiyor?

Şu konuda anlattığım şekilde yapacaksınız, yazılanı ve videomu en az 2 kere okuyun/izleyin...

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Hocam bu romu kullanıyordum hiçbir sıkıntı yoktu sabah cihaz kendiliğinden dondu kaldı bende kapatıp açtım cihazı. Cihaz açılış sayfasında kaldı cc9 yazan yerde . Twr p den sizin anlattığınız yöntemle yeniden yükleyeyim dedim ama wipe leri yapmıyor hata veriyor. Pc ile yeni twrp kurayım dedim ondada hata veriyor. Twrp de çok geç açılıyor sabahtan beridir uğraşıyorum ama olmadı yardım edermisiniz. flashtool ile diğer konudaki orjinal romu yükleyeyim diyorum succes diyo ama 1 saniye sürüyo hiçbirşey olmuyor telefonda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt