Soru mi 9 lite ekran süresi

beratersoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berat
Cihazım
mi 9 lite
Konular
2
eu son sürüm var sosyal medya hariç telefonu kullanmıyorum gün içerisinde full parlaklık açık telefonun en fazla 4-5 saat ekran süresi veriyor sıkıntı nerededir bir türlü çözüm bulamadım

• Beğen
Tepkiler: a.p

a.p

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
12
Miui 12 ciddi anlamda şarj süresini düşürdü yükledikten sonra formatta attım ama nafile guncellemeyi cihazı daha stabil daha iyi yapmak için verirsin xiaomi de her guncellemede şarj süresini kısaltır daha başka sorunlar ortaya çıkarır

Oyla:

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
eu son sürüm var sosyal medya hariç telefonu kullanmıyorum gün içerisinde full parlaklık açık telefonun en fazla 4-5 saat ekran süresi veriyor sıkıntı nerededir bir türlü çözüm bulamadım
eu yerine miumix kullan hocam. bende 7 saati geçiyor. daha çok alanalr var. ama eu da ben her zaman daha düşük aldım açıkçası. miuimix revos deneyebilirsiniz

Oyla:

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
eu yerine miumix kullan hocam. bende 7 saati geçiyor. daha çok alanalr var. ama eu da ben her zaman daha düşük aldım açıkçası. miuimix revos deneyebilirsiniz
Miuimix ile eu arasında ki farkı hiç anlayamadım. Herşeyi aynı gibi gözüküyor. Sadece duvar kağıdı farklı yükledikten sonra. Siz şuan miui 12 miumix mi kullanıyorsunuz? Memnun musunuz.

Oyla:

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
Miuimix ile eu arasında ki farkı hiç anlayamadım. Herşeyi aynı gibi gözüküyor. Sadece duvar kağıdı farklı yükledikten sonra. Siz şuan miui 12 miumix mi kullanıyorsunuz? Memnun musunuz.
evet en son sürümü indirmedim henüz. ben memnunum açıkçası.eu ile arasınad batarya farkı hissedilir derecede.bi masik olamaz belki yada mirrom ama onalr bitti revos ta geç çıkarıyor artık. miuimix teyim mecbur...

Oyla:
Üst Alt