Yardım Mi 9 lite almak istiyorum

nataliegraham.54.5.18.86

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
pppww
Cihazım
xiaomi
Konular
1
yurtdışı 128gb mi 9 lite almak istiyorum sıfır yardımcı olurmusunuz

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Bildiğim kadarıyla forumda bu şekilde yurt dışı cihaz satışı yapılmıyor ama __SEFA__ hocam forum dışında size yardımcı olur..

Oyla:

nataliegraham.54.5.18.86

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
pppww
Cihazım
xiaomi
Konular
1
Bildiğim kadarıyla forumda bu şekilde yurt dışı cihaz satışı yapılmıyor ama __SEFA__ hocam forum dışında size yardımcı olur..
geçen ay yurtdışı cihaz satan birisini buldum önce havale sonra kargo yapılcak dedi ilk başta güvenmedim sonra ona para gönderenlerin dekontlarını gönderdi bende attım sonra adam beni engellemiş gittim karakola gittim şikayet için telefon başka birisinin üzerine hat eft dekont adı başkasının üzerine arıyan başkası kısacası bunlar profosyonel dolandırıcı dedi polis şikayet etsende sonuç alamazsın dedi. böylece 2500 liram gitti kısacası.

Oyla:

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
geçen ay yurtdışı cihaz satan birisini buldum önce havale sonra kargo yapılcak dedi ilk başta güvenmedim sonra ona para gönderenlerin dekontlarını gönderdi bende attım sonra adam beni engellemiş gittim karakola gittim şikayet için telefon başka birisinin üzerine hat eft dekont adı başkasının üzerine arıyan başkası kısacası bunlar profosyonel dolandırıcı dedi polis şikayet etsende sonuç alamazsın dedi. böylece 2500 liram gitti kısacası.
Geçmiş olsun

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Hocam Sefa hocama kefil olacak pek çok üye var bu forumda, öyle adi tiplerle asla kıyaslanamaz.. Hatta konusu da vardı, forumdan kaç arkadaşımız referans oldu ama konu başlığını bulamıyorum, şu ara butonunu kullanmayı öğrenemedim bir türlü, Google amcaya yönlendiriyor direk :D

Oyla:

nataliegraham.54.5.18.86

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
pppww
Cihazım
xiaomi
Konular
1
Hocam Sefa hocama kefil olacak pek çok üye var bu forumda, öyle adi tiplerle asla kıyaslanamaz.. Hatta konusu da vardı, forumdan kaç arkadaşımız referans oldu ama konu başlığını bulamıyorum, şu ara butonunu kullanmayı öğrenemedim bir türlü, Google amcaya yönlendiriyor direk :D
ödeme nasıl olucak tekrar dolandırılmak istemiyorum

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Oyla:

nataliegraham.54.5.18.86

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
pppww
Cihazım
xiaomi
Konular
1
Ben havale sonrası kargo şeklinde aldım ki, genelde bu böyle oluyor sanırım, İstanbulda yaşıyorsanız gidip yüz yüze alışveriş yapabilirsiniz diye düşünüyorum.
istanbulda yaşamıyorumda havale sonrası kargoyla bir kere dolandırıldım birdaha yaşamak istemiyorum istanbula gidebilirim güvenilir bir satıcı varsa yardımcı olursan adres telefon vs

Oyla:
Üst Alt