MIUI 12 Mi 9 - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QFAMIXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mi 9
Global Kararlı Rom
V12.0.2.0.QFAMIXM

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güncelleme Talimatları

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
- V12.0.1.0.QFAMIXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını indirerek, Sistem güncelleyici üzerinden güncellemeyi kurabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir​

Son düzenleme:

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
elinize sağlık hocam, fakat yinede kurup deniyenlerin yoruma göre geçicem 11.4'deyim hala kararsızım şuanda hiç bi hata yok hata çıkmasından korktuğumdan 12'ye geçemedim gitti

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hocam EEA da bir haber var mı? Bu sürüm galiba hata düzeltme sürümü, önce EEA'ya gelmesi lazımdı.

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Eea. ya buğün geldi güncelleme

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Eea. ya buğün geldi güncelleme

Hocam yüklediniz mi? Galeride video oynatımında süre çubuğunda hata vardı bir öncekinde değişim oldu mu merak ediyorum. Birde karanlık mod ile ilgili sorunlar vardı.

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Video çubuğu hatası düzelmiş. Karanlık modda bakıcaz artık hocam.

okjklm13

Like a Boss..
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper Kasap
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Mühendis
Konular
5
Hadi be çan çin çon kardeşim akşama lite sürümüne de ver yaparsın sen :/ bekleye bekleye ağaç olduk

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Hocam yüklediniz mi? Galeride video oynatımında süre çubuğunda hata vardı bir öncekinde değişim oldu mu merak ediyorum. Birde karanlık mod ile ilgili sorunlar vardı.
Galerideki video oynatma düzelmiş karanlık mod hiç kullanmadığımdan problemi bilmiyorum

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Video çubuğu hatası düzelmiş. Karanlık modda bakıcaz artık hocam.
Galerideki video oynatma düzelmiş karanlık mod hiç kullanmadığımdan problemi bilmiyorum

Yükledim şimdi hocam, sadece android güvenlik paketi bu, miui ile ilgili bir şey yok. Başka güncellemeye artık. haha--

Çubuktaki hata duruyor. Şöyleki kısa videolarda çubuk direk sonda duruyor. Halbuki daha videonun ortasındayız. Uzun videolarda da aynı şekilde süre çubuğu videodan önce bitiyor. Ayrıca süreyi göstermiyor. Sadece bir çubuk. Xiaomi forumda açmıştım konusu;

Karanlık mod sorunu ise benim için büyük bir sorun çünkü cihazda karanlık modu hiç kapatmıyorum. Önceki miui sürümlerinde sadece desteklenen uygulamalar karanlık modda görüntüleniyordu. Şimdi sistem büyün uygulamaları karanlık modda göstermeye çalışıyor bu durumda da çoğu uygulama bozuk görünüyor. Arkaplan ve yazılar aynı renk oluyor. Butonlar, menüler görünmüyor vs.
Tektek devre dışı bırakma ayarı koymuşlar fakat 200 tane uygulamayı tek tek ayarlamak resmen hamallık. Önceki sistem çok daha başarılı ve sorunsuzdu.

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Yükledim şimdi hocam, sadece android güvenlik paketi bu, miui ile ilgili bir şey yok. Başka güncellemeye artık. haha--

Çubuktaki hata duruyor. Şöyleki kısa videolarda çubuk direk sonda duruyor. Halbuki daha videonun ortasındayız. Uzun videolarda da aynı şekilde süre çubuğu videodan önce bitiyor. Ayrıca süreyi göstermiyor. Sadece bir çubuk. Xiaomi forumda açmıştım konusu;

Karanlık mod sorunu ise benim için büyük bir sorun çünkü cihazda karanlık modu hiç kapatmıyorum. Önceki miui sürümlerinde sadece desteklenen uygulamalar karanlık modda görüntüleniyordu. Şimdi sistem büyün uygulamaları karanlık modda göstermeye çalışıyor bu durumda da çoğu uygulama bozuk görünüyor. Arkaplan ve yazılar aynı renk oluyor. Butonlar, menüler görünmüyor vs.
Tektek devre dışı bırakma ayarı koymuşlar fakat 200 tane uygulamayı tek tek ayarlamak resmen hamallık. Önceki sistem çok daha başarılı ve sorunsuzdu.
Evet dediğiniz gibi ben gcam ile çektiğim videoya bakmışım kendi kamera uyğulaması nı pek kullanmıyorum gcamde böyle bir problem yok

Üst Alt