Yardım Mi 9 fps problemi

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
Merhaba yenice mi9 aldim global son surum yuklu bootloader kapali.
Mobile legends adli oyunu oynuyorum oyun akici sekilde degilde kabul edilebilir oynama seyiseyinde oynatiyor bunu nasil duzeltebilirim fps baktigimda ben oyunda ölü iken 60 oluyor canlandigimda ise 40-60arasi gidip geliyor buda sıkıntı yaratiyor. Mi 8 imde var suan satmaya calisiyorumda mi8imde hic kasma problemi olmuyordu hep 59-60-61 oynuyor fps. Temiz kurulum yaptim gene ayni bu problemi nasil cozebilirim yardimci olurmusunuz

byazem

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kâmil Ceylan
Cihazım
Mi 9
Konular
6
Mobile legends adli oyunu oynuyorum oyun akici sekilde degilde kabul edilebilir oynama seyiseyinde oynatiyor bunu nasil duzeltebilirim fps baktigimda ben oyunda ölü iken 60 oluyor canlandigimda ise 40-60arasi gidip geliyor buda sıkıntı yaratiyor. Mi 8 imde var suan satmaya calisiyorumda mi8imde hic kasma problemi olmuyordu hep 59-60-61 oynuyor fps. Temiz kurulum yaptim gene ayni bu problemi nasil cozebilirim yardimci olurmusunuz
Oyun tam olarak bunu Mobile Legends : Bang Bang ?

Oyla:

sefa142

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
18
Ben eu beta kullanıyordum ve 60 dan aşşağı düşmüyor, eu beta ya geçmenizi tavsiye ederim

Oyla:

byazem

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kâmil Ceylan
Cihazım
Mi 9
Konular
6
Oyun tam olarak bu iseMobile Legends : Bang Bang ?

İndirip test ettim ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Oyla:

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
Oyun tam olarak bu iseMobile Legends : Bang Bang ?

İndirip test ettim ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.
Hocam oyunu yeni kurduysaniz ilk 5 6 mac egitim bolumu orda bendede kasmiyor gercek insanlara karsi oynayinca kasiyor

Oyla:
Üst Alt