Haber Mi 9 Explorer Edition Mart Sonunda Satışa Çıkıyor !

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Mi 9 için hedefi Mart ayı sonuna dek 1 Milyon birimlik stoğa ulaşmak olan Xiaomi,
Bu konuda , 10 Nisan'da satışa çıkacak olan Snapdragon 855 'ten güç alan ve de 2 Milyon birimlik stoğa sahip olacağı açıklanan Oppo 'nun Reno Phone 'u
ile yeni duyurulan iQOO Phone ile rekabet halinde olacağa benziyor.

Ancak Xiaomi Mi 9 SE ve de Xiaomi Mi 9 Explorer Edition modellerinin pazarda yerini alması ile Xiaomi bu rekabette bir adım öne geçecek gibi gözüküyor.

Bu noktada, Xiaomi Ürün Müdürü Tang Weng Thomas yaptığı açıklama ile Mi 9 Explorer Edition 'ın Mart ayı sonlarına doğru raflardaki yerini alacağını açıkladı.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sanırım çoğumuz Mi 9 Explorer Edition 'ın Dünyanın İlk seri üretimi yapılan 12 GB RAM 'e sahip akıllı telefonu olduğunun farkında değiliz.

8GB RAM + 256 GB / 12 GB RAM + 256 GB 'lık devasa Depolama ve RAM kapasiteleri dışında
f / 1.47 diyafram açıklığına sahip ana 7P lensli bir Ana Kameraya sahip olan Mi 9 EE 'nin aynı zamanda tıpkı Mi8 EE 'deki gibi bir Saydam Arka Yüzey e sahip olacağı biliniyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu üstün özellikli cihazın yukarıda belirtilen farklılıklar dışındaki özelliklerinin ise Mi 9 ile aynı olması bekleniyor.

12 GB RAM + 256 GB Depolama kapasitesine sahip olan versiyonun fiyatı 594 $ (3999 Yuan) olması beklenirken ,
8 GB RAM + 256 GB Depolama kapasitesine sahip olan versiyonun fiyatlandırması hakkında bir bilgi paylaşılmadı.
Kaynak : Gizchina , GSMArena
Çeviri : tariktastan

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular