Yardım Mi 9 dokunmatik ekran sorunu

Bjaffo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
2
Merhabalar
Mi 9 telefon kullaniyorum, mesaj yazarken başladığım tuş işlemi gerçekleşiyor. Örnek watsap da mesaj yazarken arama tuşuna basmisim gbi arama yapiyor. Bildirim çubuğu iniyor. Mail okurken elim ekranda iken sanki sil butonuna basmisim gbi mail siliyor. Resimcektigimde bazen yakinlastirma yapamiyorum. Bazen ekran görüntüsü alamiyorum. Yapmadığım komutları ekrana dokunmuştum gbi yapiyor.

Bu sorun hakkinda yardımcı olabilecek veya bu sorun başına gelen arkadaş varmi acaba.

hsncnmiui

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
RN8
Konular
11
Benim RN8'de aynısı oldu. Stable Miroom kullanıyordum. Eu Stable yükledim 10 gündür böyle bir sorun olmadı.

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Merhabalar
Mi 9 telefon kullaniyorum, mesaj yazarken başladığım tuş işlemi gerçekleşiyor. Örnek watsap da mesaj yazarken arama tuşuna basmisim gbi arama yapiyor. Bildirim çubuğu iniyor. Mail okurken elim ekranda iken sanki sil butonuna basmisim gbi mail siliyor. Resimcektigimde bazen yakinlastirma yapamiyorum. Bazen ekran görüntüsü alamiyorum. Yapmadığım komutları ekrana dokunmuştum gbi yapiyor.

Bu sorun hakkinda yardımcı olabilecek veya bu sorun başına gelen arkadaş varmi acaba.
Hangi rom yüklü. Eu stabil ve daha önce böyle biseye rastlamadım. Mıknatıslı kılıf varsa ya da ekran koruyucudan çok düşük ihtimal yapabilir

Oyla:

Bjaffo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
2
İlginiz için teşekkür edirim.
Telefonda eu rom yüklü
Ekran koruyucu ve kilif kullanmiyorum.

Bi arkadaş telefoncuya ekran testi yaptır dedi onu denicem nasil oluyor bilmiyorum da.

Oyla:
Üst Alt