Soru Mi 9 Deji Batarya

Blody422

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil ibrahi
Cihazım
Mi 9
Konular
37
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.3
Telefon Modeli
Mi9
Bootloader Kilidi
Açık
Herkese merhaba mi 9 cihazıma DEJİ markalı batarayayı takmayı düşünüyorum takanlar var ise deneyimlerini yaza bilir mi lütfen

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Başlığın tamamının büyük harflerden oluşması yasaktır hocam. Başlığı düzenledim.

Aralık ayının sonunda almıştım. Yaklaşık 2 ay oluyor ve son derece memnunum. Kullanıma bağlı olarak 4-5 saat civarında ekran süresi alıyorum ki aynı rom ve kullanımla orijinal bataryalarda bu süreyi göremiyordum.

Farklı modellerde Deji kullanan arkadaşlarımız 6. aydan sonra performans düşüşü olduğunu belirtmişlerdi fakat henüz ben o kadar süre kullanmadım.

Oyla:

Blody422

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil ibrahi
Cihazım
Mi 9
Konular
37
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başlığın tamamının büyük harflerden oluşması yasaktır hocam. Başlığı düzenledim.

Aralık ayının sonunda almıştım. Yaklaşık 2 ay oluyor ve son derece memnunum. Kullanıma bağlı olarak 4-5 saat civarında ekran süresi alıyorum ki aynı rom ve kullanımla orijinal bataryalarda bu süreyi göremiyordum.

Farklı modellerde Deji kullanan arkadaşlarımız 6. aydan sonra performans düşüşü olduğunu belirtmişlerdi fakat henüz ben o kadar süre kullanmadım.
Tessekur ederim anladım o zaman bende deniyeyim peki mi 9 a onere bilecegin bir rom varmı ?
Biliyorum ki rom unda bir o kadar etkisi var

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Tessekur ederim anladım o zaman bende deniyeyim peki mi 9 a onere bilecegin bir rom varmı ?
Biliyorum ki rom unda bir o kadar etkisi var

Romdan beklentilerinize ve kullanımınıza göre rom tavsiyesi de değişir ancak ben uzun zamandır miuimix 12.0.6 kullanıyorum. Beklentim sorunsuz olması ve batarya süresi. Bu beklentilerimi karşılıyor.

Oyla:

Blody422

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil ibrahi
Cihazım
Mi 9
Konular
37
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Romdan beklentilerinize ve kullanımınıza göre rom tavsiyesi de değişir ancak ben uzun zamandır miuimix 12.0.6 kullanıyorum. Beklentim sorunsuz olması ve batarya süresi. Bu beklentilerimi karşılıyor.
Tessekur ederim sağ olun

Oyla:

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Hocam k20 pro kullanıyorum bayağadır masik kullandım aşırı memnundum hiçbir aosp romdan o akıcılığı, performansı alamadım. Şimdi sırf sen kullanıyorsun diye miuimix indirmeyi düşünüyorum, bakalım hayırlısı 😃

Oyla:

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
10
Orjinal olduğu söylenen bataryalar daha iyi farklı marka batarya birçok kere taktım ama hep birşeyler ters gitti..

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hocam k20 pro kullanıyorum bayağadır masik kullandım aşırı memnundum hiçbir aosp romdan o akıcılığı, performansı alamadım. Şimdi sırf sen kullanıyorsun diye miuimix indirmeyi düşünüyorum, bakalım hayırlısı 😃

Açıkçası cihazlarımız oldukça eskidiler hocam. Mi9 için AOSP romlar pek düzgün çalışmıyorlar ama Mi9T pro için son derece güzel AOSP romlar var. Sizin cihazınızı kullanan arkadaşlarımız genellikle AOSP romları tercih ediyorlar ve son derece memnunlar. Özel mesajınızda da belirttiğiniz üzere bunlar eski romlar ve güvenlik nedeniyle dikkatli kullanılmaları gerekli. Bence siz daha güncel bir AOSP rom deneyebilirsiniz.

Oyla:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar