Sohbet Mi 9 cihazımı satıp Mate 20 pro aldım

Xrosen22

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi 9
Konular
14
Arkadaşlarım merhaba mi 9 6/64 cihazım vardı onu 3kya satıp 4.3kya mate 20 pro (kutusuz) aldım sizce iyimi yaptım
4500 bandında adam akıllı tek bu cihazı bulabildim eğer bu telefonu almasaydım sizin önerileriniz ne olurdu ?

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
10
Arkadaşlarım merhaba mi 9 6/64 cihazım vardı onu 3kya satıp 4.3kya mate 20 pro (kutusuz) aldım sizce iyimi yaptım
4500 bandında adam akıllı tek bu cihazı bulabildim eğer bu telefonu almasaydım sizin önerileriniz ne olurdu ?
Bence dikkatli kullanımda çok memnun edecek bir telefon mate 20 pro dikkatli dememin sebebi bu telefonda estetiğe önem vermişler diğerlerinden daha ince kulaklık girişi yüzünden ben ekranı bozmuştum o derece dikkat etmek gerekliymiş benim anladığım. kulaklık girişi kısmının içi doğrudan ekran arada kapatan birşey yok. 4500 bandında note 10 5g model bulunabilirdi.

Xrosen22

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi 9
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence dikkatli kullanımda çok memnun edecek bir telefon mate 20 pro dikkatli dememin sebebi bu telefonda estetiğe önem vermişler diğerlerinden daha ince kulaklık girişi yüzünden ben ekranı bozmuştum o derece dikkat etmek gerekliymiş benim anladığım. kulaklık girişi kısmının içi doğrudan ekran arada kapatan birşey yok. 4500 bandında note 10 5g model bulunabilirdi.
Satıcı arkadaşla hala irtibattayım sağolsun video falan attı bana kronik ahize sesi az geliyor bildiğimiz gibi mate 20 pronun kasasında olsun ekranında olsun çizik falan olmadığını söylüyor bakalım yarın veya çarşamba günü gibi elimde olucak umarım.
Note 10 5g baktım ama istediğim fiyatlara bulamadım çogu fiyatı düşük olanlarda hep bir yeri kırık çatlak veya sökük durumdalardı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Samsung note 10 5gden bahsediyorsunuz değil mi ?

Üst Alt