Soru Mi 9 bootlader unlock oncesi yedek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keman13

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Mi 9,k20pro
Konular
3
Merhaba hocalar ben mi9 cihazimda bootlader kilidini açıp rootlamak ve dual speaker modunu yüklemek istiyorum ama bootloaderi açmak bütün verileri siliyomus eski verileri bundan once tamamen yedek alabilirmiyim direk açtiktan sonra geri kuruyim hiç silinmemis gibi kullaniyim böyle yedek alcak bir program varmi?

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Merhaba hocalar ben mi9 cihazimda bootlader kilidini açıp rootlamak ve dual speaker modunu yüklemek istiyorum ama bootloaderi açmak bütün verileri siliyomus eski verileri bundan once tamamen yedek alabilirmiyim direk açtiktan sonra geri kuruyim hiç silinmemis gibi kullaniyim böyle yedek alcak bir program varmi?

Malesef root olmadan tüm yedeği alıp oto yükleyebilecek bir mekanızma yok. Ancak cihazı ana ekranı, mesajları, arama kaydını ve uygulamaları mi clouda yedekleyebilirsiniz. Buda bir çözüm olabilir, ama ben hiç verimli çalıştığına şahit olmadım. Yinede sizin modelde düzgün çalışabilir

Oyla:

Keman13

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Mi 9,k20pro
Konular
3
Malesef root olmadan tüm yedeği alıp oto yükleyebilecek bir mekanızma yok. Ancak cihazı ana ekranı, mesajları, arama kaydını ve uygulamaları mi clouda yedekleyebilirsiniz. Buda bir çözüm olabilir, ama ben hiç verimli çalıştığına şahit olmadım. Yinede sizin modelde düzgün çalışabilir
Hocam adb ile 2 gb lik bi no-apk yedeği aldım bakalım 168 saat verdi bootloader kilidi için düzgün çalıscakmı

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt