Yardım Mi 9 Ai Button Problemi

• Konbuyu başlatan Vuh
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 367

Vuh

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Telefon durduğu yerde Ai tuşuna basıyor. Bazen tek tıklıyor uyanıyor, bazen basılı tutup kamera açıyor, bazen çift tıklayıp o işlevi yapıyor vesaire. Bu işten bıktım artık, bu sebepten telefon doğru düzgün deep sleep'e girmiyor şarjımı da yiyor. Yabancı forumlarda bu soruna rastlayan çok kullanıcı gördüm fakat bir çözüme ulaşamadım. Benzer soruna sahip birileri var mı aramızda?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Arkadaşlar merhaba. Telefon durduğu yerde Ai tuşuna basıyor. Bazen tek tıklıyor uyanıyor, bazen basılı tutup kamera açıyor, bazen çift tıklayıp o işlevi yapıyor vesaire. Bu işten bıktım artık, bu sebepten telefon doğru düzgün deep sleep'e girmiyor şarjımı da yiyor. Yabancı forumlarda bu soruna rastlayan çok kullanıcı gördüm fakat bir çözüme ulaşamadım. Benzer soruna sahip birileri var mı aramızda?
Ayarlar, ek ayarlar, düğme kısayolları AI düğmesi bölümüne girip seçeneklerden "yok" olanı seçebilirsiniz

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
124
Eu rom kullanıyorsanız eu rom da hata var bilginiz olsun..

Oyla:

Vuh

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok olanı seçmenin bir faydasi yok. Telefon illa ki uyanıyor butonu işlevsiz bıraksam da maalesef

Hocam eu romdur muhtemelen. Cihazı Avrupa'dayken aldım kutudan cikarttigim gibi kullanıyorum. Vaktim fazla yok arastiramiyorum global eu farkı nedir hangisi iyidir hangisine nasıl gecebilirim özet bilgiye ulasabilecegim bir link var mı? Çok teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt