Soru Mi 8SE miroom 9.11.7

Eneszyilmaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi8 SE
Konular
33
Merhaba arkadaşlar ben şuan miroom 10.3.2 deyim ama miui 11 yüklemek istiyorum daha önce eu beta yükledim Android 10 olunca çok sorun vs çıktı mi room 9.11.7 hem android 10 hemde miui 11 mirooma güveniyorum yükleyen deniyen varmı yorumunuz varmıdır?

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Merhaba arkadaşlar ben şuan miroom 10.3.2 deyim ama miui 11 yüklemek istiyorum daha önce eu beta yükledim Android 10 olunca çok sorun vs çıktı mi room 9.11.7 hem android 10 hemde miui 11 mirooma güveniyorum yükleyen deniyen varmı yorumunuz varmıdır?
Ben bugün sabah erken saatlerde kurdum kullanıyorum. Telefonun dilini İngilizce kullandığım için galeri sorunu yok bende. Sadece portre modu yeşil renkte. Onu da kullanmadığım için sorun yok şimdilik bende. Şarj ve performans açısından daha iyi gibi. Bir yada iki hafta denemeden bilemezsin

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Genel olarak sorunsuz rom aslında , testler ingilizce olduğundan inglizce kullanımda neredeyse sorun yok modem dosyası ve türkçe kullanımda
cashflow67 da belirttiği sorunlar mevcut ,

Ancak stabil miui 11 de bu sorunlar yok and 10 olmasınında bir katkısı şu aşamada yok uyumsuzluklarda cabası modüller uygulamalar da sorunlar mevcut , miui 11 stabil kurarak aslında beklemeniz daha doğru olur zaten yıl başına kadar stabilede 10 gelecektir.

Oyla:

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Şuan sadece portre modunda mı sorun var ? onun haricinde stabil mi durum ? yeni sürüm de?

Oyla:

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Hocam mi room da da var sorunlar ben stabile döndüm kafam rahat sizde stabilde kalın geçen haftaki beta sürümde ilk yüklediğimde 6 saat ekran süresi verdi mutlu oldum sonra bi baktım gün gün ekran süresi düşüyor en son 3saat 45 dk ekran süresi aldım ve sinirlenip mi room stabile döndüm şuan çok rahat 6 - 7 saat ekran süresi görüyorum

Oyla:

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Hocam mi room da da var sorunlar ben stabile döndüm kafam rahat sizde stabilde kalın geçen haftaki beta sürümde ilk yüklediğimde 6 saat ekran süresi verdi mutlu oldum sonra bi baktım gün gün ekran süresi düşüyor en son 3saat 45 dk ekran süresi aldım ve sinirlenip mi room stabile döndüm şuan çok rahat 6 - 7 saat ekran süresi görüyorum
hangi sürümün stabiline döndünüz?

Oyla:

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
mi room 9.10.10 çok güzel sürüm bence. Bunu yüklemenizi tavsiye ederim.

Oyla:

maceraci5402

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah Ozd
Cihazım
Mi5
Konular
0
Ben bugün sabah erken saatlerde kurdum kullanıyorum. Telefonun dilini İngilizce kullandığım için galeri sorunu yok bende. Sadece portre modu yeşil renkte. Onu da kullanmadığım için sorun yok şimdilik bende. Şarj ve performans açısından daha iyi gibi. Bir yada iki hafta denemeden bilemezsin
Android 10 tabanlı miroom 11.03 kullanıyorum. Hiçbir sorun yok. Sadece hesap makinesi çalışmadı. Dili İngilizce yapıp tekrar Türkçe yapınca o da düzeldi. Android 10a uygun modem dosyasını yüklerseniz hiçbir sorun yaşamazsınız. Ben gayet memnunum.

Oyla:

Eminde

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
20
Android 10 tabanlı miroom 11.03 kullanıyorum. Hiçbir sorun yok. Sadece hesap makinesi çalışmadı. Dili İngilizce yapıp tekrar Türkçe yapınca o da düzeldi. Android 10a uygun modem dosyasını yüklerseniz hiçbir sorun yaşamazsınız. Ben gayet memnunum.
Aynen miroom stabil android 10 da sorunsuz çalışıyor sadece kameradan galeriye geçiş yapmıyor dili ingilizce yapıp deniyorum önce geçiş yapıyor sonra yine geçmez oluyor başka sıkıntı yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Genel olarak sorunsuz rom aslında , testler ingilizce olduğundan inglizce kullanımda neredeyse sorun yok modem dosyası ve türkçe kullanımda
cashflow67 da belirttiği sorunlar mevcut ,

Ancak stabil miui 11 de bu sorunlar yok and 10 olmasınında bir katkısı şu aşamada yok uyumsuzluklarda cabası modüller uygulamalar da sorunlar mevcut , miui 11 stabil kurarak aslında beklemeniz daha doğru olur zaten yıl başına kadar stabilede 10 gelecektir.
Sayın yöneticim dün deneyimli üye yazıyordu hakkımda sürüm mü düşürmüşler acaba

Oyla:
Üst Alt