Rom Mi 8Şarj konusunda en iyi rom

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
selamlar,

Mİ 8 için china stable mı russia stable mı yoksa global stable mı onerirsiniz ?

romların birbirine göre farkları artıları eksileri neler bilgilendirirseniz sevirim.

teşekkürler.
Şarj için Eu Stabil(yani çin stabil), stabilite ve performans için global stabil hocam :)

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
Şarj için Eu Stabil(yani çin stabil), stabilite ve performans için global stabil hocam :)
eu stabil kullandım bi ara ama ahıze sesi kısıklıgı ve aramalara cevap vermede sıkıntı yasadıgım ıcın eu betaya gectim biraz daha iyilesti bahsettiğim durumlar. su an miroom son betadayım eu stabildeki sorunlar yok ama aramaya uyanırken ve tus kılıdı acarken kasma oluyor bu sebeplerden yine arayısa girdim :)

eren2535

Canım kızım
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aydın
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
matbaa
Konular
3
eu stabil kullandım bi ara ama ahıze sesi kısıklıgı ve aramalara cevap vermede sıkıntı yasadıgım ıcın eu betaya gectim biraz daha iyilesti bahsettiğim durumlar. su an miroom son betadayım eu stabildeki sorunlar yok ama aramaya uyanırken ve tus kılıdı acarken kasma oluyor bu sebeplerden yine arayısa girdim :)
Pixel rom bence en iyisi 2 gündür kullanıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
ekran süresi oyun oynamıyorum

ekran süresi oyun oynamıyorum

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
revos miui romunu siddetle tavsiye ederim full parlaklikta facebook whatsappda ve youtubede full parlaklikda video filan izledim bugun romu test etmek icin.5 saat 30 dk ka ekran suresi aldim ve hala sarjim 10% kalmisdi.pubgdede test ettim pubgde 96% sarjdan 2saat 34 dkka oyun oynadim araliksiz ve sarjim 11% kalmisti.benim cihazim alali 1yil 6 ay filan olmustur.ama sonuclar bana gore hakiketen iyi gibi geldi.

arkadaslar mi 8 de pubg ni 100den 0 sarja kac saate iniyor bi soylermisiniz ya lutfen

Son düzenleme:

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
revos miui romunu siddetle tavsiye ederim full parlaklikta facebook whatsappda ve youtubede full parlaklikda video filan izledim bugun romu test etmek icin.5 saat 30 dk ka ekran suresi aldim ve hala sarjim 10% kalmisdi.pubgdede test ettim pubgde 96% sarjdan 2saat 34 dkka oyun oynadim araliksiz ve sarjim 11% kalmisti.benim cihazim alali 1yil 6 ay filan olmustur.ama sonuclar bana gore hakiketen iyi gibi geldi.

arkadaslar mi 8 de pubg ni 100den 0 sarja kac saate iniyor bi soylermisiniz ya lutfen
2 saat 20 dk 60 FPS olacak şekilde :)

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
cihazin mi 8 mi ? bende full parlaqlikda 60 fps oynuyorum ve sarjim 2saat 30 dkka 40 dkka boyle gidiyor.bataryayi degistirmek sart oldu galiba eskisi gibi degil
Tamamen ölene kadar batarya değiştirmeyi düşünmüyorum hocam orijinal batarya bulmak çok zor.

Bu arada evet Mi 8 kullanıyorum.

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
ayn
Tamamen ölene kadar batarya değiştirmeyi düşünmüyorum hocam orijinal batarya bulmak çok zor.

aynen oyle.yaza dogru da mi8i degistircem artik yaslandi emeklilik vakti geldi cihazin.performans olarak cok iyide iste batarya artik iyi degil.en cok kullandigim telefon oldu 1yil 9ay kullaniyorum.

acaba diger mi8 kullananlardami pubg oynarken bu kadar ekran vakti aliyor ?

Üst Alt