Yardım Mi 8 Yüz Tanıma Problemi

atlantikaydınlatma

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet sami
Cihazım
mi 8
Konular
1
Mi 8 de yüz tanıma yaptım Malesef Abimin ve Kardeşimin bile yüzünü tanıyıp ekran kilidi açılıyor bu bir sorun mu acaba düzeltilir mi ?
MIUI 10.0.6 STABLE KURULU

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
kardeş olduğunuz için olabilir

Oyla:

leader1234

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Mi 8 de yüz tanıma yaptım Malesef Abimin ve Kardeşimin bile yüzünü tanıyıp ekran kilidi açılıyor bu bir sorun mu acaba düzeltilir mi ?
MIUI 10.0.6 STABLE KURULU
Evet yüz tanımada problem var kardeş değil benim bir arkadaşım da benle alakası olmamasına rağmen açabiliyor bu konu hakkında Xiaomi ekibi umarım geliştirme yapıyordur

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Oyla:

procodertr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
MI 13
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Aynı problem bende de var kardeşimin yüzünü tanıyor açıyor ama sadece kardeşimin mi 5 te yazılımsal yüz tanıma vardı o bile açmıyordu kardeşime sadece bana açıyordu. Büyük ihtimalle yazılımsal bir sorun yakında güncelleme ile çözülür diye tahmin ediyorum.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

atlantikaydınlatma

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet sami
Cihazım
mi 8
Konular
1
inşallah çözülür. cihaz 10 numara fakat işte böyle ufak sorunlar hoş değil. daha önce gps sıkıntısı vardı onu hallettik forum sayesinde.

Oyla:

Jeansque

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
8
Dün yaşadığım komik bir olaydan bahsedeceğim. Dün akşam arkadaşlarla evde otururken, telefonumun yüz tanıma kilidi olduğundan ve gayet kullanışlı olduğundan vs.. bahsediyordum. Arkadaşımın biri telefonun ışıklı ortamda açar ama karanlıkta açmaz deyince karanlık bir odada kendisine durumu ispat etmek istedim. Arkadaşlarla yan odaya geçtik, telefonun parlaklığını en kısık şekile aldım ve bunu arkadaşıma göstermek için arkadaşımın yüzüne tuttum telefonu ve tuş kilidi birden açıldı. Kısa süreli bir şok geçirdim, hava atayım derken rezil olduk ayak üstü :)
Not: Evde benim haricimde 7 arkadaşım vardı ve sadece tek bir arkadaşımın yüzüyle açıldı, diğerleriyle denedik ama açılmadı.

Oyla:

apokoc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
RN10 Pro
Konular
6
Dün yaşadığım komik bir olaydan bahsedeceğim. Dün akşam arkadaşlarla evde otururken, telefonumun yüz tanıma kilidi olduğundan ve gayet kullanışlı olduğundan vs.. bahsediyordum. Arkadaşımın biri telefonun ışıklı ortamda açar ama karanlıkta açmaz deyince karanlık bir odada kendisine durumu ispat etmek istedim. Arkadaşlarla yan odaya geçtik, telefonun parlaklığını en kısık şekile aldım ve bunu arkadaşıma göstermek için arkadaşımın yüzüne tuttum telefonu ve tuş kilidi birden açıldı. Kısa süreli bir şok geçirdim, hava atayım derken rezil olduk ayak üstü :)
Not: Evde benim haricimde 7 arkadaşım vardı ve sadece tek bir arkadaşımın yüzüyle açıldı, diğerleriyle denedik ama açılmadı.
7 arkadaş aynı odada ve karanlık hmm ilginçmiş gerçekten ☺️

Oyla:

burcinkarabacak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burçin
Cihazım
Oneplus 5
Meslek
Mühendis
Konular
3
Aynı durum iş yerinde benim de başıma geldi. Çin'den aldığımız 2 adet mi 8 var. Biri bende diğeri personelimde. atölye de 4 5 kişiyiz bendeki cihaz başka birinin yüzü ile açılıyor. Personelimdeki cihaz sadece kendi yüzü ile açılıyor. Garip bir durum çözemedim

Saygılarımla

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt