MIUI 12 Mi 8 Xiaomi.eu Beta (Güncelleme sona erdi)

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
şimdi miui 12 güncellemesi gelecek mi gelmicek mi? 2020 bitti nerdeyse.
Mi 8 için EU sürüm de hem stabil hemde beta sürümlerde Miui 12 güncellemesi geldi. Global sürümden bahsediyorsunuz galiba. Gerçi Miui 12 telefonu yavaşlatmaktan başka da bir işe yaramadı. Hatta 12den 11e geçiş diye konular açıldı çoğu kişi bende dahil Miui 11e tekrar dönmeyi düşünüyoruz. Yani global sürüme illaki gelir ama çok da memnun kalacağınızı zannetmiyorum.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
EU beta 20.9.3 güncellemesi ile sorunları düzeltmek yerine düzgün yerleri de bozmuşlar. Ses tuşuna basınca ekranda açılan sanal ses tuşları ekranda gereksiz bir şekilde fazla kalıyor. Ayrıca, galeride resmi büyütmek için ilk çift tıklama da ekrana sığacak kadar büyütmesi gerekirken çok fazla büyütüyor. En önemlisi de WiFi ye bağlanma sorunu çıktı. Düzeltilen birşey yok ama bozulan çok şey var. Şimdilik önceki sürüme dönüyorum. Bundan sonrası içinse hiçbir fikrim yok.

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
EU beta 20.9.3 güncellemesi ile sorunları düzeltmek yerine düzgün yerleri de bozmuşlar. Ses tuşuna basınca ekranda açılan sanal ses tuşları ekranda gereksiz bir şekilde fazla kalıyor. Ayrıca, galeride resmi büyütmek için ilk çift tıklama da ekrana sığacak kadar büyütmesi gerekirken çok fazla büyütüyor. En önemlisi de WiFi ye bağlanma sorunu çıktı. Düzeltilen birşey yok ama bozulan çok şey var. Şimdilik önceki sürüme dönüyorum. Bundan sonrası içinse hiçbir fikrim yok.

20.9.4 sürümünü denediniz mi belki onda düzeltmişlerdir.

Bordomanyak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Red mi note 7
Konular
11
Mi 12 guncelledim ama işlem merkezim hala mi 11 gibi yardımcı olursunuzmu

ismuta

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Beta bittiğine göre Stabil'i tavsiye eder misiniz?

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Arkadaşlar hâlâ haber yok MIUI 12 den. Ne zaman geleceği konusunda bir haber gören var mı?

cinali34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
mi 8
Konular
0
miui 12 ile gelen özelliklerden biri de ekranda istediğiniz yerin ekran görüntüsünü alabilmekti. yuvarla, kare vs. çizip görüntü alınabiliyordu. nasıl yapıldığını bilen var mı, bir çok yol denedim bulamadım ya da gelen yeni sürümlerde değişti veya kalktı, bir türlü bulamadım...

Üst Alt