MIUI 12 Mi 8 Xiaomi.eu Beta (Güncelleme sona erdi)

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
arkadaşlar güvenlik uygulaması düzelmiş mi? huawei watch GT 2 kullanıyorum. bildirim alamıyordum. bakabilecek olan var mı ?

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
arkadaşlar güvenlik uygulaması düzelmiş mi? huawei watch GT 2 kullanıyorum. bildirim alamıyordum. bakabilecek olan var mı ?
Yok hocam aynı alamıyorum bildirimleri band4 ile

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Arkadaşlar bana guncelleyiciden hala gelmedi. Rom dosyasını indirip guncelleyiciden yükleyebilir miyim ? Güncelleme paketini seç deyip.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Arkadaşlar bana guncelleyiciden hala gelmedi. Rom dosyasını indirip guncelleyiciden yükleyebilir miyim ? Güncelleme paketini seç deyip.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Evet güncelleyebilirsiniz o şekilde yüklemesi gerekli.

ganjair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
baran deniz
Cihazım
mi8
Konular
33
yukleyen birisi rom detaylarini anlatabilir mi mi room stabilden geçicem pil durumu falan baya iyi durumda su an

MehmetNY

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
5
yukleyen birisi rom detaylarini anlatabilir mi mi room stabilden geçicem pil durumu falan baya iyi durumda su an
Hocam beta olmasından dolayı batarya konusunda çok da iyi bir şey beklemeyin.
Forumda defalarca yazıldı, anlatıldı bunlar. Beta'dan stabil sürümlerin performansını beklemeyin.

sinanoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
5
Arkadaşlar dikkat! miui 12 kurmadan bir kez daha düşünün ayrıca tezat fikirlerde olabilir onlara da saygı duyarım fakat miui12 kurdum, kurulumdan önce antiroolback vs herseyin kontrolünü yaptım, özelliklede Eu rom konusunda çok hassasım, miui12 den sonra sürüm düşüreyim derken fastboot rom kurmamama rağmen twrp üzerinden sürüm düşürdüm fakat cihaz brick oldu, hatta hard brick oldu. Eu rom kurulum aşamasında dikkatimi birşey çekti fakat önemsemedim. Ki muhtemelen ondan kaynaklı cihaz hard brick oldu. Miui 12 Eu rom kurduktan sonra dikkat edenler olduysa persist.img backubunu rom otomatik alıp cihazın içine atıyor, geri dönmek isteyen olursa şayet ilk başta persist.img'ye dikkat etsin. Benim dilim yandı başkalarıda yanmasın saygılar..

Şöyle bir not düşeyim, hard brickten kastım cihaz ne recovery giriyor ne de fasboot moduna sadece geriye edl mod kalıyor onda da yükleme yapmaya çalıştığınızda yetkili hesap istiyor. Anlayacağınız baya bir uğraş istiyor..

Son düzenleme:
Üst Alt