MIUI 12 Mi 8 Xiaomi.eu Beta (Güncelleme sona erdi)

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
Hızlı şarj sağlıklı çalışıyor. Adb sideload üzerinden 1 defa kurulumunu yaptıktan sonra diğer güncellemelerini kendi otomatik yapıyor. Ama biyerde uygun TWRP İle de kurulduğunu okumuştum

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ben twrp üzerinden kurdum birkaç kere crdroid olsun pixel olsun hızlı sarj hiç çalışmadı öyle kullandım ama zor oluyor. o zaman bende pixel recovery kurup adb üzerinden kurulum yapayım :)

FK9N6

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
iPhone 7
Konular
8
LineageOs şu an mi 8 için en iyi aosp rom. 1 yıla yakındır kullanıyorum çok memnunum. Ayrıca her hafta güncelleme geliyor.

Bu Rom'a YouTube da biraz baktım fakat bana göre eksileri var. Mesela kilit ekranında kameraya erişim yok. Miui arayüzünü seviyorum aslında. Büyük ihtimalle 12.0.1'e geri dönüş yaparım. En azından stabil ve istediğim özellikler mevcut.
Telefon son zamanlarda çok ısınmaya başladı ve bu yüzden yavaşlıyor olmalı. 12.5.2 de üstüne ram yönetimi sorunu da olunca telefon kağnı gibi oldu. Aşırı ısınması da pilden kaynaklanıyor sanırım. Daha önceki yıllarda bu kadar ısınmıyordu. 3 yıldan fazla oldu. Halen kullanıyorum.

Öneri için teşekkürler.

eubov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
öğretmen
Konular
1
Bu Rom'a YouTube da biraz baktım fakat bana göre eksileri var. Mesela kilit ekranında kameraya erişim yok. Miui arayüzünü seviyorum aslında. Büyük ihtimalle 12.0.1'e geri dönüş yaparım. En azından stabil ve istediğim özellikler mevcut.
Telefon son zamanlarda çok ısınmaya başladı ve bu yüzden yavaşlıyor olmalı. 12.5.2 de üstüne ram yönetimi sorunu da olunca telefon kağnı gibi oldu. Aşırı ısınması da pilden kaynaklanıyor sanırım. Daha önceki yıllarda bu kadar ısınmıyordu. 3 yıldan fazla oldu. Halen kullanıyorum.

Öneri için teşekkürler.
Kilit ekranında kameraya geçiş var hocam. Fakat miui gibi kaydırarak değil kilit ekranında kamera simgesine dokunarak. Miui arayüzü daha zengin evet ama saf android yanında çok yavaş kalıyor. Tercih meselesi tabi

FK9N6

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
iPhone 7
Konular
8
Kilit ekranında kameraya geçiş var hocam. Fakat miui gibi kaydırarak değil kilit ekranında kamera simgesine dokunarak. Miui arayüzü daha zengin evet ama saf android yanında çok yavaş kalıyor. Tercih meselesi tabi

Hocam birkaç görsel paylaşma şansınız var mı?

Ayrıca çok bug var mı? Varsa ne gibi buglar?
Ses konusunda gerileme var mı? Diğer denediğim bir kaç romda ses az geliyordu.
3. Parti arama kaydetme programı çalışıyor mu?
Oyunlarda FPS düşmesi gibi sorunlar var mı?
Biraz fazla soru sordum kusura bakmayın
Büyük ihtimalle yakında yükleyeceğim. Yedek biraz fazla olduğu için uğraştırıyor.

FK9N6

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
iPhone 7
Konular
8
Hocam birkaç görsel paylaşma şansınız var mı?

Ayrıca çok bug var mı? Varsa ne gibi buglar?
Ses konusunda gerileme var mı? Diğer denediğim bir kaç romda ses az geliyordu.
3. Parti arama kaydetme programı çalışıyor mu?
Oyunlarda FPS düşmesi gibi sorunlar var mı?
Biraz fazla soru sordum kusura bakmayın
Büyük ihtimalle yakında yükleyeceğim. Yedek biraz fazla olduğu için uğraştırıyor.
Rom'u kurdum. Göze çarpan ufak tefek şeyler var. Fakat şu anda son derece stabil çalışıyor.
Şu anda merak ettiğim tek şey, banka, WhatsApp vb uygulamalar rom yüzünden uyarı verdi. Banka uygulamalarını sık kullanan biriyim. Sorun olur mu?
Bu arada önerebiliceğiniz bir gcam sürümü var mı? Romda gelen kamera uygulamasında video kısmında FPS ayarlayamıyorum

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
twrp ile mi kurdun yoksa kendı recovery si ile mi ? bende pixe experience 13 e baya niyetleniyorum. daha önce twrp den kurdum hiç birinde hızlı şarj çalışmadı 1 2 gun ıcınde miui a geri döndüm fakat root dışında hiç bir uygulamada hata denk gelmedi bana aosp olsun miui olsun.

Üst Alt