Rom [MİUİ 10 SON SURUM] Mi 8 Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve V10.3.6.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Hocam ben bgun geçiş yaptım ve inanılmaz stabil. Sarjida temiz kurulum yapmadan betadan çok daha iyi. Yapman gereken, ms rom u indirmek, 3 wipe yapıp flashlamak. Tek sorun bende twrp ile hata verdi. Saolsun, bir arkadaş Orange fox recovery ile yüklememe yardımcı oldu. Orange fox recovery, telefonunla uyumlu sürümünü xda dan indirip twrp den yükle. Recovery tekrar başladıktan sonra, 3 vipe işlemini yap ve indirdiğin romu Orange recovery ile yükle sorunsuz açılacak. Bir sürü özellik var fakat bazı yerler İngilizce. Umarım onuda düzeltirler. Mesela bildirimler saatin altında 5 tane kadar görünüyor. Senin dha önce önerdiğin bildirim programindan daha stabil. Takıldığın yer olursa yardımcı olurum.
Dostum bilgilendirme için teşekkür ederim. Hafta sonu bu konuyla uğraşacağım. Takıldığım yerde yardımınızı isterim.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
9.8.15 de ana ekranda ki bildirim çubuğunda ki yazı rengi sorunu düzelmemiş bu ciddi bir sorun neden düzeltmemişler. Çok garip..
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi 8 kullanıpta 9.8.9 ve 9.8.15te bu sorunu yaşayan benden başka kimse yokmu, benden başka bahseden yok.

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Hocam ben bgun geçiş yaptım ve inanılmaz stabil. Sarjida temiz kurulum yapmadan betadan çok daha iyi. Yapman gereken, ms rom u indirmek, 3 wipe yapıp flashlamak. Tek sorun bende twrp ile hata verdi. Saolsun, bir arkadaş Orange fox recovery ile yüklememe yardımcı oldu. Orange fox recovery, telefonunla uyumlu sürümünü xda dan indirip twrp den yükle. Recovery tekrar başladıktan sonra, 3 vipe işlemini yap ve indirdiğin romu Orange recovery ile yükle sorunsuz açılacak. Bir sürü özellik var fakat bazı yerler İngilizce. Umarım onuda düzeltirler. Mesela bildirimler saatin altında 5 tane kadar görünüyor. Senin dha önce önerdiğin bildirim programindan daha stabil. Takıldığın yer olursa yardımcı olurum.
Üstat merhaba, biraz kurcaladım ama Orange fox recovery hakkında elle tutulur birşey bulamadım. Orange fox recovery nedir bilgi verir misin?

Erdem388

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Üstat merhaba, biraz kurcaladım ama Orange fox recovery hakkında elle tutulur birşey bulamadım. Orange fox recovery nedir bilgi verir misin?

Bende 5 dakika önce ms romdan eu betaya geçtim. Fikrimce eu dan başkası yalan. ms rom güzel. biraz yavaş şarj doluyor ve pubg de kasmalar yaşadım. parmak izi çok nadir okumamazlık yapıyor (temiz kurulum yaptım)

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6

Hocam twrpnin aynısı. Sadece tema değişiyor gibi düşün. Ama. Ms rom u kurmayi onunla başardım. Fakat twrp nin eski sürümu ile kurabilen de var istersen sürüm düşürüp te kurabilirsin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende 5 dakika önce ms romdan eu betaya geçtim. Fikrimce eu dan başkası yalan. ms rom güzel. biraz yavaş şarj doluyor ve pubg de kasmalar yaşadım. parmak izi çok nadir okumamazlık yapıyor (temiz kurulum yaptım)
Eu betanin son 3 güncellemesi berbat ötesi. En azından benim cihazımda. (mi8). Şarjin şu gibi akıp gitmesi, akşam %100 de bıraktığım teli 92 lerde alıyordum elime. Ama. Ms rom çok daha akıcı ve şarj konusunda çok daha iyi. Pubg uzun zamandır oynamadığım için bilemiyorum. Tek sıkıntısı İngilizce çevrilmesi gerken çok yer var. Birde miroom u deneyeceğim.

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Mi 8 için denedim twrp üzerin den çalışmadı malesef hayal kırıklığı

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Mi 8 için denedim twrp üzerin den çalışmadı malesef hayal kırıklığı
Twrp içerisinden format data yapın. Geri gelip yeniden başlat seçeneğinden recovery modda yeniden başlatın. Bağla seçeneğinden mtp etkinlestirip bilgisaraya bağlayın. Bilgisayardan telefona bağlanıp twrp klasörüne eu beta romu atın. Bilgisayar bağlantısını kesip romu yukleyin

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
DEĞİŞENLER 9.8.22

Ekranı kilitle, durum çubuğu, bildirim çubuğu
Yeni - Yeni lockscreen duvar kağıdı animasyonu

Ayarlar
Yeni - Karanlık mod programı [Android 9]
Yeni - Yeni ekran döküm modları

sistem
Optimize Et - Optimize edilmiş sistem boyutu ve yükleme süresi

Kamera
Yeni - video için isteğe bağlı hızlı ek mod eklendi
Yeni - eklenen hızlı fotoğraf sesi kapatılabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt