Soru Mi 8 TR garantilili son güncelleme

hsngdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asd
Cihazım
redmi note 10
Konular
6
forumda baya bi güncelleme ile ilgili yazı var recovery,haftalık,beta,fastboot,stabil,geliştirici,10.0.9.0 vs vs ama benim gibi tr garantili alanlarda durum nedir güncelleme ekranında farklı olan var mıdır diye sormak istedim benim kullandıgım sürüm 10.0.3.0 OEAMIFH ve şuan son sürüm nedir mi8 için

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
forumda baya bi güncelleme ile ilgili yazı var recovery,haftalık,beta,fastboot,stabil,geliştirici,10.0.9.0 vs vs ama benim gibi tr garantili alanlarda durum nedir güncelleme ekranında farklı olan var mıdır diye sormak istedim benim kullandıgım sürüm 10.0.3.0 OEAMIFH ve şuan son sürüm nedir mi8 için
Global kararli yuklu ise eger ki oyle oldugunu tahmin ediyorum bende de oyle cunku soylediginiz surum son surumdur ustune guncelleme gelmedi henuz

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Aşağıdaki konudan takip edebilirsiniz hocam.
Haber - Xiaomi Mi 8 İçin Global Rom Yayınlandı [Android 9][Güncellendi] - [06.11.2018]

Oyla:

hsngdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asd
Cihazım
redmi note 10
Konular
6
hocam orayı okudum zaten de , karışık orası biraz ya çin,rus,global rom beta vs yukarda belirttigim gibi ben sadece otaya gelen resmi güncellemeleri takip etme amacıyla sordum , bir cihaz alırken digeri almama gibi bir durum var mıdır diye yani
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global kararli yuklu ise eger ki oyle oldugunu tahmin ediyorum bende de oyle cunku soylediginiz surum son surumdur ustune guncelleme gelmedi henuz
tmmdır tşkkr edrim

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
hocam orayı okudum zaten de , karışık orası biraz ya çin,rus,global rom beta vs yukarda belirttigim gibi ben sadece otaya gelen resmi güncellemeleri takip etme amacıyla sordum , bir cihaz alırken digeri almama gibi bir durum var mıdır diye yani
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tmmdır tşkkr edrim
Hocam aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz o zaman ;)

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
10.0.3.0 OEAMIFH Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Oyla:

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10