Diğer Mi 8 Test Point Noktaları

Yusufozbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
MIUI 8 se
Konular
19
Sitenin birinde gördüm benim telefonumun bir sorunu olmadığından denemedim belki bir arkadasa yardımın olur diye paylaşmak istedim telefonun tamir olduğu söyleniyor ihtiyacı olana umarım yardimci olmuşuzdur

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bu işlemin yapılarak rom yüklenebilmesi için yetkili hesaba sahip olunması gerekli. Forumda brick olan Mi8'lerin şu an yatıyor olmasının temel nedeni zaten yetkili hesap olmaması...

Mi8 testpoint noktalarını merak eden arkadaşlarımız için faydalı olabilir fakat konu başlığında belirttiğiniz "softbrick" ya da "fabrikadan yeni çıkmış gibi yapmak" için sizin tarafınızdan kullanılamaz. Dolayısıyla konu başlığı kullanıcılarımızı hatalı yönlendiriyor, düzeltiyorum. Lütfen doğruluğunu ve geçerliliğini araştırmadan bulduğunuz her bilgiyi forumda paylaşmayınız, arkadaşlarımızı istemeden de olsa mağdur edebilirsiniz.

Yusufozbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
MIUI 8 se
Konular
19
Bu işlemin yapılarak rom yüklenebilmesi için yetkili hesaba sahip olunması gerekli. Forumda brick olan Mi8'lerin şu an yatıyor olmasının temel nedeni zaten yetkili hesap olmaması...

Mi8 testpoint noktalarını merak eden arkadaşlarımız için faydalı olabilir fakat konu başlığında belirttiğiniz "softbrick" ya da "fabrikadan yeni çıkmış gibi yapmak" için sizin tarafınızdan kullanılamaz. Dolayısıyla konu başlığı kullanıcılarımızı hatalı yönlendiriyor, düzeltiyorum. Lütfen doğruluğunu ve geçerliliğini araştırmadan bulduğunuz her bilgiyi forumda paylaşmayınız, arkadaşlarımızı istemeden de olsa mağdur edebilirsiniz.
Düzeltici iz için sağolun usta aciklamamda izah etmeye çalışırım demek açıklayıcı olmamış

Üst Alt