Çözüldü Mi 8 Tam Ekran Animasyon Hatası [ÇÖZÜLDÜ]

TENSES

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Malum markalara araba parası bayılmak istemediniz mi? Onun yerine f/p Xiaomi almayı mı seçtiniz? O zaman güncellemelerle memnuniyetinizi azaltalım. Ben telefondan memnunum, ama MIUI 9'da iken daha memnundum, MIUI 10 ufak da olsa hoş ayrıntıları çıkarıp sorun getiriyor ve telefonun arayüzünü ios a benzetmekten başka bir şey yapmıyor, çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım, ama ne iphone kullanırım ne de rootlarım telefonu...
Bu sorunu ise geliştirici ayarlarlından en küçük genişliği 320 dpi ye indirip biraz kullanıp 392 ye geri yükselttiğimde düzeltmiştim, sonra ayarlardan güncellemeleri kontrol ettiğimde yine olmaya başladı, yine dpi azaltıp yükselteyim dedim, bu sefer o da işe yaramadı, dene istersen sende işe yarayabilir.
Teşekkürler sorun çözüldü.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Dün başlayan bir animasyon hatası var. Normal de tam ekran kullanırken ana ekrana dönme animasyonu son kullanılanlardan kapatınca da oluyor. Çok gözüme takıldı geri bildirim olarakta gönderdim ama merak ettim bunu yaşayan var mı? Çözümü var mı? Güncelleme bekliycez yine mecbur gibi düşünüyorum. Alta sorunun ufak bir videosunu bırakıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.
(Buraya yüklemeye çalıştım videoyu ama nedense çıkmadı dosyalar arasında)
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Mevcut animasyon hızlarını değiştirip deneyin
ayarlar, ek ayarlar, erişebilirlik, animasyonları kaldır tik koyup yeniden başlatın

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Maalesef düzelmiyor
Eski haline getirin, ayarlar, telefon hakkında , miui sürümüne 7 kez dokunun geliştirici modu açılsın
ardından ayarlar, ek ayarlar, geliştirici seçenekleri menüsünden
1-Pencere animasyon ölçüsü
2-Geçiş animasyon ölçüsü
3-Animasyon süresi ölçüsü
Animasyon ölçeği 1x olan bölümleri "Animasyon kapalı" ya da .5x yaparak tekrar deneyin

mekor

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8
Konular
87
Eski haline getirin, ayarlar, telefon hakkında , miui sürümüne 7 kez dokunun geliştirici modu açılsın
ardından ayarlar, ek ayarlar, geliştirici seçenekleri menüsünden
1-Pencere animasyon ölçüsü
2-Geçiş animasyon ölçüsü
3-Animasyon süresi ölçüsü
Animasyon ölçeği 1x olan bölümleri "Animasyon kapalı" ya da .5x yaparak tekrar deneyin
Teşekkürler anlık düzelmeler oluyor ama ennihayetinde tekrar bozuluyor umarım güncelleme ile düzelir

Erkanbeyhazretleri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
J7
Konular
4
Bu yazıyı okuduğum günün akşamına böyle bir sorunla karşılaştım cidden sinir bozuyor artık

Üst Alt