Yardım Mi 8 stabilizasyon ve uyumsuzluk sorunlari..

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Bazi oyunlarda ( the sims Mobile ve harry potter) uyumsuzluk sorunu yaşıyorum bir imgeye basarken azicik sagina soluna basiyorum baska türlü olmuyor. tam ekran modunda aktif hale getirdim bu arada ona ragmen sıkıntı.. ayrica bir yorumda görmüştüm yine centik kisminda bir kararti var ne yapdam gecmiyor sinir bozucu. suan global romdayim. acaba cin romuna gecsem mi diye düşünüyorum. bir fikir verin lutfen

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emirimer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir İmer
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Oyun konusunda sadece PUBG denedim herhangi bir uyum sorunu yaşamadım. Hatta GFX Tools ile farklı çözünürlüklerle oynadığımda da sorun yaşamadım.

Status bar kararması benide çok uyuz ediyor. Daha önceki cihazımda Redmi note 4x de de bunu çözememiştim. Örneğin browser kullanırken bununla karşılaşmazken google maps de üst statüs bar koyu çıkıyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

karedunya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Mi8
Konular
1
Başka yerde yazmıştım buradan da belirteyim.

Uygulamalar dışında çentiğin altında bir karartı varsa eğer; çok saçma gelecek ama kullandığınız bir uygulamanın gece modu bu sorunu yaratıyor.

Bende de vardı,ekşi sözlük uygulamasının gece modunu kapatınca düzeldi. Bilginiz olsun belki çözüm olabilir.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt