Soru mi 8 Sorunlumu ???

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
formda gezerken sürekli mi8le ilgili brick olması sim kartı görmemesi gps sorunu rom atarken sıkıntı çıkarması hattı çekmememsi gibi vsvvs
sorunlar gördüm ben standart bir kullanıcıyım sosyal medya müzik birazda oyun custom romlarla vs işim yok sorun yaşarmıyım cihazda sıkıntılımı baya kafama takıldı
normal global cihazda guncelleme yaparken brick mi oluyor anlayamadım

ilhamikadioglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami
Cihazım
Xiaomi Mİ9T Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
formda gezerken sürekli mi8le ilgili brick olması sim kartı görmemesi gps sorunu rom atarken sıkıntı çıkarması hattı çekmememsi gibi vsvvs
sorunlar gördüm ben standart bir kullanıcıyım sosyal medya müzik birazda oyun custom romlarla vs işim yok sorun yaşarmıyım cihazda sıkıntılımı baya kafama takıldı
normal global cihazda guncelleme yaparken brick mi oluyor anlayamadım
Telefonla bizler oyuncak gibi oynadığımızdan ötürü brick oluyor ,normal bir kullanıcı hiç bir sorun yaşamaz ama GPS için birşey diyemem kafayı yiyor evet arada ama düzeliyor giggle~~

Oyla:

byjamels

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğretmen
Konular
5
sorunlu mu değil mi daha anlayacak kadar kullanmadan kendi kendine brick oldu. Ne romdan anlarım ne customdan.

Oyla:

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
Telefonla bizler oyuncak gibi oynadığımızdan ötürü brick oluyor ,normal bir kullanıcı hiç bir sorun yaşamaz ama GPS için birşey diyemem kafayı yiyor evet arada ama düzeliyor giggle~~
kardeşim biraz fark ettim hereks orasıyla burasıyla oyunamış ben eskiden çok uğraşıyodum lg 2 note 3 kullanıdığım zamanlar hergün rom atıyodum ama şimdi gerek kalamdı bence zaten telefonlar gayet hızlı arayüz şişmiyor android sapıtmıyor bi mantığı yok rom atmanın

kardeşim bide global çıktı demi mi8 e

Oyla:

ilhamikadioglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami
Cihazım
Xiaomi Mİ9T Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
kardeşim biraz fark ettim hereks orasıyla burasıyla oyunamış ben eskiden çok uğraşıyodum lg 2 note 3 kullanıdığım zamanlar hergün rom atıyodum ama şimdi gerek kalamdı bence zaten telefonlar gayet hızlı arayüz şişmiyor android sapıtmıyor bi mantığı yok rom atmanın

kardeşim bide global çıktı demi mi8 e
Aynen öyle , çoktan çıktı ama benim tercihim eu.rom dan yana mi8 kullanırken eu vardı şuan mi9 var yine eu global yüklemeye değmez eğer telefonu tam Türkçe kullanmak istemezsen eu da bazı yerler çevrilmemiş olabiliyor

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Aynen öyle , çoktan çıktı ama benim tercihim eu.rom dan yana mi8 kullanırken eu vardı şuan mi9 var yine eu global yüklemeye değmez eğer telefonu tam Türkçe kullanmak istemezsen eu da bazı yerler çevrilmemiş olabiliyor
EU da çeviri ile ilgili bir yer farkettiğinizde suatsari hocam ile temasa geçebilirsiniz çeviri için.Türkçe dil kendisi tarafından hazırlanmakta.

Oyla:

ilhamikadioglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami
Cihazım
Xiaomi Mİ9T Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
EU da çeviri ile ilgili bir yer farkettiğinizde suatsari hocam ile temasa geçebilirsiniz çeviri için.Türkçe dil kendisi tarafından hazırlanmakta.
Evet hocam görmüştüm çevirenleri bundan sonra buradan seslenir Suat hocama burada olduğunu bilmiyordumgiggle~~

Oyla:

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
EU nun globaldan farkı ne mi8de se de millet global çıksın diye ölüyor mi8de global var eu kullanılıyo millet

farkı ne eu ve globalin mi 8de perfromans vsvsvsvs???*

Oyla:

ilhamikadioglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami
Cihazım
Xiaomi Mİ9T Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
EU nun globaldan farkı ne mi8de se de millet global çıksın diye ölüyor mi8de global var eu kullanılıyo millet

farkı ne eu ve globalin mi 8de perfromans vsvsvsvs???*
Eu çin rom tabanlı çalışıyor ve insanlar buna eklentiler yapıyor artı ek özellikler oluyor hatta global da olmayan çoğu şey eu da olabiliyor ama global de bildiğin gibi orijinal rom dur size yeni özelliklerin gelmesi baya zaman alıyor mesela mi9 da global da hala çentik sorunu var ama bende şuan çin rom u var öyle bir problemim yok daha eu ya geçemedim vakit bulamadım herşey hazır aslında angel~~

Oyla:
Üst Alt