Yardım Mi 8 Son Güncelleme İle Kasıyor.

gleeman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozan
Cihazım
mi 8
Konular
15
Son güncellemeyi yaptığımdan beridir yavaşlama sorunu mevcut. Özellikle sahibinden uygulamasına girince listeyi aşağı yukarı yapıyorum ve takılarak inip çıkıyor. Güncellemeden önce çok iyiydi telefonum. Formatlasam bu sorun kalkar mı ortadan? Güncellemeyi nasıl kaldırabilirim? Not telefonumun hafızası boş diyebilirim ve fazla uygulamada yok arka planda çalışan ve yüklü olan.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-02-29-09-27-11-097_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-02-29-09-27-11-097_com.android.settings.jpg
    184 KB · Görüntüleme: 73

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Son güncellemeyi yaptığımdan beridir yavaşlama sorunu mevcut. Özellikle sahibinden uygulamasına girince listeyi aşağı yukarı yapıyorum ve takılarak inip çıkıyor. Güncellemeden önce çok iyiydi telefonum. Formatlasam bu sorun kalkar mı ortadan? Güncellemeyi nasıl kaldırabilirim? Not telefonumun hafızası boş diyebilirim ve fazla uygulamada yok arka planda çalışan ve yüklü olan.
Yedeklerinizi aldıktan sonra fabrika ayarlarına dönüş yaparak tekrar gözlemleyin hocam.

Oyla:

horhann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ORHAN PAMIK
Cihazım
S4
Konular
0
Şuan için bu sorunun devam ediyor mu acaba herhangi bir çözüm bulabildin mi bende de aynı sorun varda??

Oyla:

healdell1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Receb
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Ben telefonu sıfırladım da fakat kasma ve şarj problemim devam ediyor, bl kilidi kapalı. Ne yapmam gerekiyor ?

Oyla:

ASKSY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aslsy
Cihazım
Mi8
Konular
4
Güncelleme geldikten sonra cihaz iyice stabilligini yitirdi. Kasma donma sorunu oluyordu fabrika ayarlarına döndükten sonra biraz düzeldi gibi ama uygulamalarda kasılmalar devam ediyor biraz. Ayrıca telefon sık sık kendi kendine resetlenmeye başladı. Mi ekraninda kalıyor dakikalarca açılmıyor kapatamıyorum müdahale edilemeyecek hale geldi. Whatsaptan ekran kapalıyken bildirim düşmüyor anca uygulamaya girince geliyor peş peşe. Kırıp atasım geliyor yaa böyle Nalet bir güncelleme olamaz

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
android 9 olan v11 gncellemesine döne bilirsiniz ancak bl kilit açmalısınız , forumda konular mevcut aratarak bula bilirsiniz ,

Oyla:

John.WICK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Jonathan
Cihazım
Mİ 8
Konular
1
Son güncelleme ile 48 saatlere varan pil performansım, 25-30 saat aralığına düştü. Bende memnun değilim. Son güncellemeden. Garanti devam ettiği için bir müdahele de etmek istemiyorum.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Son güncelleme ile 48 saatlere varan pil performansım, 25-30 saat aralığına düştü. Bende memnun değilim. Son güncellemeden. Garanti devam ettiği için bir müdahele de etmek istemiyorum.

sürüm düşürmeden kaynaklı garanti bozulmaz ancak kilit tekrar kapata da bilirsiniz , mi flash ile yapıla bilir ,

Oyla:

John.WICK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Jonathan
Cihazım
Mİ 8
Konular
1
sürüm düşürmeden kaynaklı garanti bozulmaz ancak kilit tekrar kapata da bilirsiniz , mi flash ile yapıla bilir ,

Teşekkürler cevap için, forumda yeni olduğumda bu işlerde biraz acemiyim. Öğrenip deneyeceğim. Saygılar

Oyla:
Üst Alt