Yardım mi 8 se yardım

Oktay6241

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay6241
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
twrp 3.2.3-1102 twrp kurdum.cihaz hafızasını görmediği için format data yaptım.sonra reboot yaptığımda cihaz açılıyor.sıfırdan kuruluma geçiyor ama dili,ülkeyi, wi fi yi, seçtikten sonra kurulum için sıfırdan mı yoksa yedekten mi yazısına kadar geliyor.sonra daha ilerlemiyor.cihaz mi global 9.5.13. muhtamelen çakma rom aldığımda böyleydi.şimdiden yardımlarınız için teşekürler.

divanii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Yönetici
Konular
0
iyi günler hocam yardımın lazım yine.rom yükledim sorunsuz çalıştı ama twrp ye girmek istediğimde twrp yok mi yazısı çıkıyor sadece.twrp nin 3.2.3 1102, 3.3.0 0423, 3.3.1 1217 fastboot tan yüklemeye çalıştım ama bi türlü yüklnmiyor.cihazda root var.yüklemeye çalıştıgımda cannot open recovery.img diye hata alıyorum

Bahsedilen işlemleri yaptığında TWRP de gitti cihazdan. Yani sorun yok. İlk olarak cihazda Geliştirici seçeneklerini aç ve usb hata ayıklama vs açık hale getir.
Forumda TWRP Otomatik Yükleme Aracı var onu indirip, cihazı Fastboot moda alıp çalıştır TWRP yeniden yüklenecektir. Bazen ilk seferde yapmıyor, o yüzden bir iki kez denemende fayda var.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-mi-8-se-twrp-3-2-3-0331-otomatik-yukleme-araci.25737/

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
iyi günler hocam yardımın lazım yine.rom yükledim sorunsuz çalıştı ama twrp ye girmek istediğimde twrp yok mi yazısı çıkıyor sadece.twrp nin 3.2.3 1102, 3.3.0 0423, 3.3.1 1217 fastboot tan yüklemeye çalıştım ama bi türlü yüklnmiyor.cihazda root var.yüklemeye çalıştıgımda cannot open recovery.img diye hata alıyorum

Rehber - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Update ve Sıfırlama/Gcam/Volte/Netflix)

her rom versiyonunda başka twrp kurulması gerekmektedir , bu sebeple konuda twrp tool indirerek uygun olan twrp yi kura bilirsiniz ,

Oyla:
Üst Alt