Yardım mi 8 se yardım

Oktay6241

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay6241
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
twrp 3.2.3-1102 twrp kurdum.cihaz hafızasını görmediği için format data yaptım.sonra reboot yaptığımda cihaz açılıyor.sıfırdan kuruluma geçiyor ama dili,ülkeyi, wi fi yi, seçtikten sonra kurulum için sıfırdan mı yoksa yedekten mi yazısına kadar geliyor.sonra daha ilerlemiyor.cihaz mi global 9.5.13. muhtamelen çakma rom aldığımda böyleydi.şimdiden yardımlarınız için teşekürler.

Oktay6241

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay6241
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıfırdan kur diyor tıklıyorum ondan sonra bilgiler kontrol ediliyor diyor ve sonra tekrar sıfırdan kurun veya verilerinizi kopyalayın ekranına geliyor

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Romu yeniden kurun.
Twrpden wipe ->advanced wipe (dalvik cache,cache,system,data) seçeneklerini seçip alttaki sürgüyü çekin. Ardından tekrar wipe kısmından format data deyip yes yazıyoruz. Geri gelip reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor. Sonrasında romu telefona atıp install kısmından bulup alttaki sürgüyü çekiyoruz. Romumuz yüklendi. Geri gelip reboot ->system diyerek telefonu açıyoruz ilk açılış 5-10 dakika sürebilir. Fazla sürer ise işlemleri tekrarlayınız.

Oyla:

Oktay6241

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay6241
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Romu yeniden kurun.
Twrpden wipe ->advanced wipe (dalvik cache,cache,system,data) seçeneklerini seçip alttaki sürgüyü çekin. Ardından tekrar wipe kısmından format data deyip yes yazıyoruz. Geri gelip reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor. Sonrasında romu telefona atıp install kısmından bulup alttaki sürgüyü çekiyoruz. Romumuz yüklendi. Geri gelip reboot ->system diyerek telefonu açıyoruz ilk açılış 5-10 dakika sürebilir. Fazla sürer ise işlemleri tekrarlayınız.
peki hocam rom u telefona nasıl atıcagız

Oyla:

Oktay6241

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay6241
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Bilgisiyara indirin yada hafıza kartına atın twrp de iken telefona atın.
hocam cahilliğime verin hafıza kartı yok bunlarda.bilgisayara indirdim ama telefona atmak için telefonu bilgisayardan görmüyorum baglı görünüyor ama telefon hafızası felan görünmüyor

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
hocam cahilliğime verin hafıza kartı yok bunlarda.bilgisayara indirdim ama telefona atmak için telefonu bilgisayardan görmüyorum baglı görünüyor ama telefon hafızası felan görünmüyor
Driverleriniz kurulu değildir.

Son düzenleme:
Oyla:

Oktay6241

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay6241
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Teşekürler hocam yardımınız için.klavyeniz dert görmesinclap~~
iyi günler hocam yardımın lazım yine.rom yükledim sorunsuz çalıştı ama twrp ye girmek istediğimde twrp yok mi yazısı çıkıyor sadece.twrp nin 3.2.3 1102, 3.3.0 0423, 3.3.1 1217 fastboot tan yüklemeye çalıştım ama bi türlü yüklnmiyor.cihazda root var.yüklemeye çalıştıgımda cannot open recovery.img diye hata alıyorum

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt