Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakkı21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
Mİ 8 SE için yeni gcam linki var mı acaba arkadaşlar?

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Fark var mı? Ne tür yenilik gelmiş

ozka1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Note 6 pro
Konular
0
bugün itibari ile telefon kendini ikinci kez tekrar sıfırladı. beta 9.7.8 de yaşadım bunu telefon hiç açılmadı ve açıldığında fabrika ayarlarına dönmüştü. 10.3.1 stabil kullanıyodum geçen hafta 10.3.2 stabile geçtim bugün yine aynı şey oldu telefon saçmalamaya başladı yeniden başlattığımda sıfırlamış şekilde açıldı bu sorunu yaşayan tek benmiyim ya nie böyle oluyo bütün uygulamalarım ayarlarım gitti. twrp yedek almıştım Allahtan rom yükleyince otg bulup dönmeyi deniycem.

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Yenikler varmı? Ya da bir fark var mı

eski miroom surumunu hatirlamiyorum o yuzden yenilik sayamicam fakat eu surume gore bi cok ekstrasi var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada dün miroom 10.3.2 yuklemistim turktelekom kullaniyorum *124# gibi tuslamalar yaptigimda ussd kodu calisiyor diyor sonra baglanti sorunu hatasi veriyor neden olur bu ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mmi kod hatasini volteyi kapatarak çozdum gerci ben volte ayari vs de yapmamistim nasil acildi bilmiyorum

Son düzenleme:

skara35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
eu rom yükledim ama reklam çıkmaya başladı ara ara .Bu durumla karşılaşan oldumu arkadaşlar

mankurt76

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kurt
Cihazım
Mi Max
Konular
7
Konum açıkken alttaki ayarlar sadece cihaz kısmında kalıyor. Yüksek doğruluk kısmı seçilemiyor. Aynı şeyi yaşayan oldu mu?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Konum açıkken alttaki ayarlar sadece cihaz kısmında kalıyor. Yüksek doğruluk kısmı seçilemiyor. Aynı şeyi yaşayan oldu mu?

evet ing yaparsanız düzeliyor ancak bir önemi yok genede konumda daha sorun yaşamadım ,

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Konu güncellenmiştir ister direkt güncelleme yapar gibi romu kurabilirsiniz isterseniz de 4 wipe yapıp kurabilirsiniz 2 türlü olarakta denenmiştir. Kurulumdan sonra modem dosyasını flashlamanız gerekmektedir.

Dikkat
Yeni - Üretken MIUI 11'i güçlendirmek
Yeni - Tam ekranlı cihazlar için optimize edilmiş kapsamlı tasarım
Yeni - Görsel dağınıklığı kaldırmak, dokunma kontrollerini iyileştirmek ve renk kullanımının iyileştirilmesi, sizinle içerik arasında hiçbir şeyin durmadığı bir sistem oluşturmamızı sağladı.

Ortam göstergesi
Yeni - Ortam ekranı şimdi muhteşem dinamik temalarla geliyor. Temel bilgiler ekranda 7/24 görüntülenir.
Yeni - Cihazınızı benzersiz bir imza ile kişiselleştirin.
Yeni - Harika özel efektlerimizle ekranınızı canlı tutun.

Doğa sesleri
Yeni - Yeni alarm zil seslerimizle, doğanın yumuşak sesleriyle uyanın.
Yeni - Bildirim sesleri sizi yormaz. Şimdi, tıpkı doğanın yaptığı gibi, dinamik olarak değişmeye devam ediyorlar.

Mi Paylaş
Yeni - Dosyaları telefondan telefona en yüksek hızlarda aktarın.
Yeni - Mi Share hem telefonlarda hem de bilgisayarlarda çalışır.

Döküm
Yeni - MIUI, doğrudan telefonunuzdan telefonunuzdan 300'den fazla TV modeline video, oyun, belge ve uygulama yayınlamanıza izin verir.
Yeni - MIUI'nin döküm işlevi, tüm hassas şeyleri gizli tutmak için kişisel eşyaları gizlemenizi sağlar.

Baskı
Yeni - Ek uygulamalar yüklemeden fotoğrafları ve dosyaları doğrudan telefonunuzdan basın

Ultra pil tasarrufu
Yeni - Bu özelliği, pilin yalnızca% 5'inde cihazınızı bir bütün güne meydan okumak için kullanın.

Daha fazla özellik
Yeni - Görevler. Notes uygulamasında görevlerinizi yönetin ve düzenleyin. Zamanında bildirimler alın ve yapılanları işaretleyin.
Yeni - Aile bekçi. Arkadaşlarınıza ve ailenize yardımcı olmak için bağlı cihazları kontrol edin.
Yeni - Ekran zamanı. İstatistikleri görüntüleyin ve zamanınızı daha verimli bir şekilde yönetin.
Yeni - Acil Durum SOS. Acil durum rehberinize bir Acil Durum mesajı göndermek için Güç düğmesine 5 kez hızlıca basın.
Yeni - Hızlı cevaplar. Herhangi bir uygulamadan gelen mesajları yanıtlayın.
Yeni - Temalar. Cihazınızı gerçekten eşsiz kılmak için birçok ücretsiz kaynak var.
Yeni - Şifreleri otomatik doldur. Şifreleri cihazınızda saklayın ve istediğiniz zaman kullanın.
Yeni - Takvim. Tüm etkinlikleriniz tek bir yerde.
Yeni - Güvenlik. Cihazınızı koruyun ve optimize edin.
Yeni - Oyun Turbo. Cihazınızı mükemmel bir oyun konsoluna dönüştürün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt