Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozka1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Note 6 pro
Konular
0
Betada telefon brick olduktan sonra 10.3.1 stabil yükledim. Orkestra işi ile uğraşıyorum sürekli video çekiyorum. Mikrofonda agc özelliği yok bu telefonda sesler sürekli patlıyor. Yükleyipte mikrofon ses seviyesiyle değişiklik yapıldığını gördüğünüz yada agc özelliği eklenen beta rom oldumu bilmiyorum takip edemediğimden böyle bi rom tavsiye edecek varmı. Bu konudan çok müzdaribim ya

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
mi8se eu 10.3.2.0 dan 10.3.1.0 dönerbiliyormuyuz yardımcı olabilirmisiniz

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
Beğenmediniz mi hocam yeni romu
Hocam henüz anlam veremediğim garip bir durum var.şöyleki cihaz boşta ve uyku modundayken gelen mesajlarda ekranın sağ ve sol kenarlarında bildirim ışığı benzeri mor mavi karışımı anlık renklenmeler yapıyor.aynı olayı yeni romu flashladıktan sonra cihaz açılırkende yaptı.muhtemelen cihazda bir sorun oluşmuş olabilir durum bundan ibaret.

rebanuba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reba
Cihazım
Mi 8se
Meslek
Emekli
Konular
0
Hocam henüz anlam veremediğim garip bir durum var.şöyleki cihaz boşta ve uyku modundayken gelen mesajlarda ekranın sağ ve sol kenarlarında bildirim ışığı benzeri mor mavi karışımı anlık renklenmeler yapıyor.aynı olayı yeni romu flashladıktan sonra cihaz açılırkende yaptı.muhtemelen cihazda bir sorun oluşmuş olabilir durum bundan ibaret.
Cihaz da problem yok.Yazılım problemi bence.Animasyonu kapatırsanız sorun kalmaz.Ortam ekranı-kilit ekranından "Ekran kapalı bildirim geldiğinde"kısmında "Ekranı uyandır" seçerseniz sorun kalmayacaktır.Çünkü bende de çıkıyor ve böyle yapıyorum.Tabii siz "Ekranı uyandırma" yı da seçebilirsiniz.

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
Cihaz da problem yok.Yazılım problemi bence.Animasyonu kapatırsanız sorun kalmaz.Ortam ekranı-kilit ekranından "Ekran kapalı bildirim geldiğinde"kısmında "Ekranı uyandır" seçerseniz sorun kalmayacaktır.Çünkü bende de çıkıyor ve böyle yapıyorum.Tabii siz "Ekranı uyandırma" yı da seçebilirsiniz.
Eyvallah hocam sorun giderilmiştir sağol

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
9.9.3 ile sadece düzeltme geldi muhtemelen bir süre sadece düzeltme gelecek ve sonra stabil sürüm olarak çıkacaktır,

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
hocam o sıkıntı değil çoktandır var o özellik zaten :)

Hakkı21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
Mi 8se'ye bugün itibariyle 10.3.2 yüklemeyi başardım sonunda. Gerçekten çok hızlandı telefon, CPU kullanımında artış olsa da kasılmalar giderilmiş. Teşekkürler Xiaomi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt