Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Stabil 10.3.2 yi yükledim fakat v9.5.16 dan sonra gelen bütün yenilikler gitti. Telefonu nisan ayının sonunda aldığım için eskisini bilmiyorum belki daha da eskiye döndüm. Örnek verecek olursam bildirim çubuğunda hava durumu yok. Sol üst köşede saatin yanında bildirim gelen uygulamaların simgesi vardı şimdi yok. Dosya yöneticisi güncel güzel bi görünüme geçmişti şimdi eski görünüm var. Ana ekrandayken sola çektiğimizde gelen kısayolların olduğu sayfa eski görünümüne döndü. Hat çekmeme sorunu vardı flashlayip düzeltiyorduk. Stabilde sorun yok, hat çekiyor. Haftalık güncellemelerle gelen bazı ufak hatalar vardı, onlar da düzelmiş. Kısacası telefon arayüz olarak nisan ayına geri dönmüş gibi gözüküyor. Güncellemede ziyade geriye dönüş gibi olmuş. İlk görüşlerim böyle. Bazıları kablosuz ekranda sorun yaşamış. Bende olmadı. Stabil güncellemeler hep böyle mi oluyor. Tecrübeliler bildirsin bakalım biz de öğrenelim :)

Beta romların doğası gereği öyle zaten aslında garip bir durum yok ;) yeni her şey o romlar da test edilmekte , sonra stabile gelir ,

Son düzenleme:

OyunClash

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Oyun Clash
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
15
MIUI 11 EU çevirileri galiba başladı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Sizde de twrp gitti mi hocam?

Romu yukledikten sonra twrp menusunden cikmadan 1227 image dosyasini tekrar flaşlayın işiniz garanti olsun ben o sekilde yukledim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Beyler betada bi sonra ki surumu yuklemek istedigimizde ayni stabilde ki gibi herseyi silmek mi gerekiyor yani wipe islemlerini yapmak mi gerekiyor ? Valla wipe işlemlerinden gına geldi her rom degistigimde butun herseyim gidiyor

Bahadir78

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Romu yukledikten sonra twrp menusunden cikmadan 1227 image dosyasini tekrar flaşlayın işiniz garanti olsun ben o sekilde yukledim

Beyler betada bi sonra ki surumu yuklemek istedigimizde ayni stabilde ki gibi herseyi silmek mi gerekiyor yani wipe islemlerini yapmak mi gerekiyor ? Valla wipe işlemlerinden gına geldi her rom degistigimde butun herseyim gidiyor

Betada yeni sürümü yüklerken sadece TWRP ye girip install diyerek yeni sürümü yüklemeniz yeterli oluyor. wipe ile işin yok. ama ben Sistem üzerinde bulunan Ön bellek ve temp dosyalarını sileyim dersen “Advanced Wipe”Seçeneğinden Dalvik ve Cache seçeneklerini seçerek hiç bir şeyi silmeden yolunuza devam edebilirsiniz.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

Direk yükleye bilirsiniz , wipe sadece üretici değiştirirken ve üst verisyon dan alt versiyona geçerken gerekli , onun dışında yüklemek yeterli olmaktadır.

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Direk yükleye bilirsiniz , wipe sadece üretici değiştirirken ve üst verisyon dan alt versiyona geçerken gerekli , onun dışında yüklemek yeterli olmaktadır.

Betaya gecicektim yeniliklerden dolayi ama senin mesaji gordum sarjdan dolayi sikayet etmissin o yuzden vazgectim bende

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Betaya gecicektim yeniliklerden dolayi ama senin mesaji gordum sarjdan dolayi sikayet etmissin o yuzden vazgectim bende

Öyle ahım Şahım bir yenilik de yok , mi-room 10.3.1.0 en iyisi kullanımda , isterseniz get app kurarak kendi içindeki uygulamalar güncelleşir betada ki ile aynı şekilde kullana bilirsiniz ,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt