Yardım Mi 8 se wifi kopma sorunu lütfen çözüm

Pincir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdal
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
2 tane mi 8 se telefon aldım eşim ve kendime telefon gayet güzel ve kullanışlı ancak aldığım günden bu yana telefon evde modemin yanındayken bile sürekli kopma yapıyor ve kendiliğinden yeniden bağlanmıyor illaki telefon wifi sini kapatıp yeniden açmam gerekli hemen bağlanıyor ama tekrar kopuyor 2 telefonda aynı sorun var evde 4 tane başka marka telefon var hiç birinde bu sorun yok sim kart interneti de de kopma yapıyor ve sinyal güçlü bile olsa kapatıp açmadan internete baglanmiyor. Ama wifi kopması çok sık oluyor. Tel sürüm. MIUI 10/V10.2.1.0. OEBCNFK ( stable) ayrıca yeni sürüm görünüyor ama indirmiyor. Lütfen bu sorunun bir çözümü olduğunu söyleyin 2 TLF a 4000 TL verdim çok Asap bozucu bir durum. Ne yapmam gerektiğini bilen biri lütfen bana izah etsin. Şimdiden teşekkürler.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Diğer cihazları kapatıp, sadece bir mi8 se ile bağlanmayı denediniz mi?

Oyla:

Terranova

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Moda Fotoğrafçısı
Konular
1
İki cihazada aynı dosya üzerinden imei atılmıştır, mac adresleride değiştirilmemiştir. Bu sebeple, aynı mac adresli iki telefonda ağa bağlanamaz, çakışma olur. Satıcı ile iletişime geçin.

Oyla:

Pincir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdal
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
İki cihazada aynı dosya üzerinden imei atılmıştır, mac adresleride değiştirilmemiştir. Bu sebeple, aynı mac adresli iki telefonda ağa bağlanamaz, çakışma olur. Satıcı ile iletişime geçin.
Teşekkürler bi deniycem eve gidince

Oyla:

Pincir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdal
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Evet denedim gerçekten sorun buymuş 1 cihaz bağlıyken kopmuyor teşekkürler verdiğiniz bilgi için telefon süper bu arada . mi 8 se. Tavsiye ediyorum almayı düşünenlere.

Oyla:

Terranova

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Moda Fotoğrafçısı
Konular
1
Evet denedim gerçekten sorun buymuş 1 cihaz bağlıyken kopmuyor teşekkürler verdiğiniz bilgi için telefon süper bu arada . mi 8 se. Tavsiye ediyorum almayı düşünenlere.
Rica ederim. Fakat, satın aldığınız kişinin bu sorunu düzeltmesi gerekiyor.

Oyla:

Murats123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Mutlu
Konular
0
Aynı sorun bende de var çözümü için birşey bulamadim 3 tane mi8 se var aynı evde 3 undede wifi kopma sorunu oluyor. Çözümü nedir ip adresi felanmi değiştirmek gerekiyor.

Oyla:
Üst Alt