Yardım Mi 8 se stock kamera yeşil perde sorunu lütfen yardım edin

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Son beta güncellemesini yaptım yeşil perde sorunu ortaya cıktı stabil'e geçeyim düzelir dedim düzelmedi
stabil room'a 6 ayda bir güncelleme geliyor diye biliyorum 6 ay sonra mı gelicek yoksa betaya geçip mi bekliyim
Stabile 6 ay da bir güncelleme gelir diye bişey yok hocam. Xiaomi ne zaman gönderirse o zaman gönderir. Aynı sorun bende de var. Yeni güncellemeyi bekliyorum. Siz beta iken cihazınızın durumu iyiyse pil, kullanım vs. beta da kalın yoksa stabil e geçiniz. Benim için önemli portre modu derseniz de MIUI 10 geçiş yapabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sonreis49

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
mi8 se
Konular
4
Arkadaşlar mi 8 se kullanıcıları stock arka portre kamerasında yeşil perde sorunu olanlar an itibariyle sorunu bulmuş bulunmaktayım lakin bu sorunu nasıl çözülebilirim hiçbir fikrim yok sorun telefona gelen güncellemelerden değil sorun güncelleme sonrası flashladigimiz modem dosyasında az önce haftalık roomu guncellerken fark ettim normal guncelledim modem dosyasıni flashlamayi unutup telefonu açtım ve kamerayı kontrol ettim ve portre modu sorunsuz çalışıyordu ama şebeke yoktu tekrar girip modem dosyasıni flaşhlayinca sebeke sorunu düzeldi ama portre modu bozuldu

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Arkadaşlar mi 8 se kullanıcıları stock arka portre kamerasında yeşil perde sorunu olanlar an itibariyle sorunu bulmuş bulunmaktayım lakin bu sorunu nasıl çözülebilirim hiçbir fikrim yok sorun telefona gelen güncellemelerden değil sorun güncelleme sonrası flashladigimiz modem dosyasında az önce haftalık roomu guncellerken fark ettim normal guncelledim modem dosyasıni flashlamayi unutup telefonu açtım ve kamerayı kontrol ettim ve portre modu sorunsuz çalışıyordu ama şebeke yoktu tekrar girip modem dosyasıni flaşhlayinca sebeke sorunu düzeldi ama portre modu bozuldu
Günaydın hocam önceden bulundu bu hata :)

sonreis49

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
mi8 se
Konular
4
çözümü nedir _

sonreis49

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
mi8 se
Konular
4
Arkadaşlar sizler için çözümünüde buldum bunlara kalsa bulamayacağınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çözüm telefonun yedeklerini alıp formatlamak formatladiktan sonra stabil sürüme geçmek modem dosyasını flashlamayin stabil sürümde şebeke sorunu olmuyor o yüzden gerek yok hata şebeke sorunu düzelsin diye flashladiginiz modem dosyasında önceden böyle birşey yoktu sonradan bozuldu

Üst Alt