Yardım Mi 8 se şarj soketi temassızlık

StreX

Curious
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Başkurt
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
111
Forum puanı
840
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
eu 10.3.1
Telefon Modeli
Mi 8 Se
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar yaklaşık 1 aydır kullandığım mi 8 se cihazımın şarj soketinde yada ben yanlış biliyor olabilirim şarj cihazında temassızlık oluyor dokununca eskiden böyle bir şey yoktu adaptör orjinal kablo orjinali hiç açmadım anker in hızlı şarj destekli kablosunu kullanıyorum bu temassızlık çok can sıkıyor kılıf da nillkinin acaba ondan mı neyden çözemedim ne yapmam gerekir teşekkürler

Nymphaea Caerulea

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
5
Forum puanı
54
Merhabalar yaklaşık 1 aydır kullandığım mi 8 se cihazımın şarj soketinde yada ben yanlış biliyor olabilirim şarj cihazında temassızlık oluyor dokununca eskiden böyle bir şey yoktu adaptör orjinal kablo orjinali hiç açmadım anker in hızlı şarj destekli kablosunu kullanıyorum bu temassızlık çok can sıkıyor kılıf da nillkinin acaba ondan mı neyden çözemedim ne yapmam gerekir teşekkürler
Yahu telefonu orjinal kablo ve şarj aletiyle kullanmıyorsunuz, acaba neden şarj kopuyor diye merak ediyorsunuz. Bunuda foruma yazıyorsunuz...
Kılıftanmı anlamadım demişsin, kılıfı çıkarıp orjinal şarj aleti ve kablosunu takıp dene foruma yazana kadar. Senin için daha pratik ve faydalı olur

StreX

Curious
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Başkurt
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
111
Forum puanı
840
İyi hocam sorunun kablodan olması gecmiş olsun
Teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yahu telefonu orjinal kablo ve şarj aletiyle kullanmıyorsunuz, acaba neden şarj kopuyor diye merak ediyorsunuz. Bunuda foruma yazıyorsunuz...
Kılıftanmı anlamadım demişsin, kılıfı çıkarıp orjinal şarj aleti ve kablosunu takıp dene foruma yazana kadar. Senin için daha pratik ve faydalı olur
Eyvallah sağolun parlak fikirleriniz için

Skorpi

Grandfather
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur