Soru Mi 8 se rom

Mustafa_Elmas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Huawei p smart
Konular
2
Selamün aleyküm mi 8 se almayı düşünüyorum bu telde global rom ile gelmiyormuş diye duydum bu telefonu almamak için bir nedenmi ve Türkce dil desteği yokmu emiu 10 yüklemek için twrp mi gerekli kafayı yiyeceğim kimseden doğru düzgün bir bilgi bulamadım yoksa meizu x8 alacağım.Ve band 20 desteği olmadığı için merkezin dışında çekmiyor fazla diyorlar TURKCELL Hatta sıkıntı olurmu.Cevaplariniz için teşekkürler.Bir de mesela telefonu aldım aldıktan sonra global romu hemen yüklemek gerekiyormu yoksa Türkçe seçeneği oluyor mu mesela emiu 8 den direk 10 a yani en son sürüme guncelleniyormu

Son düzenleme:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Selamün aleyküm mi 8 se almayı düşünüyorum bu telde global rom ile gelmiyormuş diye duydum bu telefonu almamak için bir nedenmi ve Türkce dil desteği yokmu emiu 10 yüklemek için twrp mi gerekli kafayı yiyeceğim kimseden doğru düzgün bir bilgi bulamadım yoksa meizu x8 alacağım.Ve band 20 desteği olmadığı için merkezin dışında çekmiyor fazla diyorlar TURKCELL Hatta sıkıntı olurmu.Cevaplariniz için teşekkürler.Bir de mesela telefonu aldım aldıktan sonra global romu hemen yüklemek gerekiyormu yoksa Türkçe seçeneği oluyor mu mesela emiu 8 den direk 10 a yani en son sürüme guncelleniyormu
çok kırsal bir yerde değilseniz Turkcell hat en iyisi
Cihaz Çin de satılmak üzere üretilmiş olup
Dünyanın her yerinde kullanılmaktadır
Orjinal romu çince ve İngilizce nin bulunduğu china romdur . global rom çıkmayacaktır ( Allahtan çıkmıyor, yoksa cihaz kıymete biner , 1500-1600 liraya kimse alamazdi)

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Twrp kurup eu rom kurmak gerek

55samsunspor.57

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
mi 5s plus
Konular
6
Şu an kullandığım ve ayrılamadığim güzel bir cihaz. rom olarak fazla kafana takma euro ile geliyor IMEI kayıtlı alırsan en son çıkan yazılım atsam bile menüden güncelliyor su iç güveyden silinmiyor normal otodan güncelleme yapma gibi bant 20 olayına gelince sadece 4G şebekelerine kırsalda ulaşamazsın kırsalda şebeke çekmeme gibi durum olmaz sadece 3G kullanırsın

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Eu rom kurarak telefonu Türkçe kullana bilirsin. Emin ol Eu Rom global romu aratmıyor. Gerçekten bu performansı bu fiyata alamazsın global rom olsaydı.ben kırsal bölgelere de gittim ve yanımda iPhone 6s var o da Turkcell di ve hiç te çekememezlik yaşamadık konuşma da yaptık .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben bu nedenle IMEI pasaport kaydını da yaptım. Kafam rahat. IMEI sıkıntısı yaşamıyorum..

Üst Alt