Yardım Mi 8 se model cihaza root atmak

alehandro15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alehandro15
Cihazım
Mi8 se
Konular
7
Konu başlığındaki gibi mi8 se modeli için hangi root programı başarılı oluyor.Mesela ben kingoroot ile denemiştim fakat yüzde 1de kaldı illaha twrp ile mi kurmak gerekiyor?

Yusufozbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
MIUI 8 se
Konular
19
Twrp yı kurulduğunda magisk ile kuruluyor yani twrp içinde magisk zip ile yükleniyor zan edersem 3.2.3 içinde 16 sürümü var o benim telefonumu rootlu yapmadı ama inşallah sizinki olur belki de ben hata yapmisimdir kolay gelsin

Ek bilgi konuyla ilgili Bir örnek daha vermek istiyorum haftalık rom yüklerken suris yapımı romlar yüklediğiniz de bazen telefon açılmıyor mi ekranında kalıyor bunun nedeni magisk 17.2 sürümü yüklü şekilde geldigindendir format deyip yes deyip. Magisk 16.6 yüklediğiniz de telefon açılır ancak yavaşlar hızı azalır

Oyla:

miyawc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Bunuda denedim xda da birkaç şey demişler onlarda denedim hepsindede bootloap sorunu yaşadım.
Sonunda vazgeçtim zaten rootu magisk ile YouTube vanced yüklemek için istiyordum. Şimdi rootsuz versiyonunda çıkmış.
Şuan root olsa hava durumu vs birkaç şey kaldırmam gerek. Mi hava durumu, telefonu bul vs birkaç şeyi kaldıracam
Anlamadigim şey hava durumunda ayar vs hicbirsey yok. Ne içim program yapmışlar

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bunuda denedim xda da birkaç şey demişler onlarda denedim hepsindede bootloap sorunu yaşadım.
Sonunda vazgeçtim zaten rootu magisk ile YouTube vanced yüklemek için istiyordum. Şimdi rootsuz versiyonunda çıkmış.
Şuan root olsa hava durumu vs birkaç şey kaldırmam gerek. Mi hava durumu, telefonu bul vs birkaç şeyi kaldıracam
Anlamadigim şey hava durumunda ayar vs hicbirsey yok. Ne içim program yapmışlar
Supersu dene o zaman hocam

Oyla:
Üst Alt