Rom Mİ 8 Se Masik X 8.3 Sirius

• Konbuyu başlatan Reiwa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 165
  • Görüntüleme 24K

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Pil durumu nasıl arkadaşlar

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
üstadım suanda masik romu yüklüyorum telefon açılıyor sonra işte sonra türkçe seçiyorum devam ediyorum sim kart ayarlarına geliyor devam diyorum siyah ekran geliyor hüküm durdu diyor neden böyle oldu ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

anlayamadımki eu beta romdaydım twrpden 4 wipe yapıp romu flashladım sonra ardından tekrar 1227 twrpyi flashladım ama böyle kaldı telefon ne olacak şimdi ya ?

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
üstadım suanda masik romu yüklüyorum telefon açılıyor sonra işte sonra türkçe seçiyorum devam ediyorum sim kart ayarlarına geliyor devam diyorum siyah ekran geliyor hüküm durdu diyor neden böyle oldu ?

anlayamadımki eu beta romdaydım twrpden 4 wipe yapıp romu flashladım sonra ardından tekrar 1227 twrpyi flashladım ama böyle kaldı telefon ne olacak şimdi ya ?
Tekrar eu atın hocam

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

Wipe yapın tamamen silin telefonu ,

B_O_S_S

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BOSS
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Bu rom dan buna geçmek için nereden başlamalıyım. Telefonu yeni aldım ve üzerinde mi recovery 3.0 var. Magisk de yüklemek istiyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-19-23-49-40-211_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-04-19-23-49-40-211_com.android.settings.png
    107 KB · Görüntüleme: 39

B_O_S_S

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BOSS
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Android 8.1 Uyumlu Xiaomi Mi 8 Twrp 3.2.3-1102 Yükleme Aracı; (Stabil ve v8.12.27'den önceki romlar icin uygundur)
İndirme Bağlantısı :

Sanırım benim cihaza bunu yüklemem gerekiyor.
Bunu yüklendikten sonra telefona format vs. ne yapmam gerekiyor? Yani bootloader kilidini kapatma hatasını yapmadan tekrar yeni rom + root ve magisk yüklemek istiyorum. Temiz ve kalıcı twrp için tam olarak nasıl bir sıralama ile ilerlemek gerekir. Nerelere dikkat etmeliyim.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Android 8.1 Uyumlu Xiaomi Mi 8 Twrp 3.2.3-1102 Yükleme Aracı; (Stabil ve v8.12.27'den önceki romlar icin uygundur)
İndirme Bağlantısı :

Sanırım benim cihaza bunu yüklemem gerekiyor.
Bunu yüklendikten sonra telefona format vs. ne yapmam gerekiyor? Yani bootloader kilidini kapatma hatasını yapmadan tekrar yeni rom + root ve magisk yüklemek istiyorum. Temiz ve kalıcı twrp için tam olarak nasıl bir sıralama ile ilerlemek gerekir. Nerelere dikkat etmeliyim.

Diğer - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Güncelleme ve Sıfırlama Sorunları)

bu konuyu incelemen gerekli ,

B_O_S_S

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BOSS
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0

Hocam konuyu inceledim. Bazı şeyler sormak istiyorum Twrp 3.2.3-1102 (Telefonumun yazılım sürümü vs. yukarıdaki mesajımda var. Sanırım TWRP nin bu versiyonunu kurmam gerekiyor.) TWRP kurulduktan sonra sizce format mı atmalıyım yoksa wipe dan belli seçenekler ile mi temizlemeliyim.

Bu işlemden sonra direkt TWRP den Masik Rom'u kursam hemen arkasından Magisk 16.6 yı flashlasam sonra da tekrar TWRP nin yeni versiyonunun İMG dosyasını flashlasam nasıl olur. Yeni Rom kurduktan sonra TWRP yi de güncellemem gerekir öyle değil mi?

Bu şekilde Magisk aktif olarak ve telefon Root'lu olarak çalışır mı?

Üst Alt