Soru Mİ 8 SE Küçük Leke

hknyllmz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 10T PRO
Konular
24
Ekranda sadece beyaz ekranda belli olan çok küçük benim bile zor farkettiğim pembe bir renk var zar zor fark ediliyor bu nedir neden olmuş olabilir yeni farkettim ne zamandır var bilmiyorum

Eroksmt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kısmet
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Ekranda sadece beyaz ekranda belli olan çok küçük benim bile zor farkettiğim pembe bir renk var zar zor fark ediliyor bu nedir neden olmuş olabilir yeni farkettim ne zamandır var bilmiyorum
Ghost sceren amoled dede oluyormumus oyun oynekti zaten sabit duran herhangi bişey

Oyla:

zazaleite

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi8se
Konular
1
anladım benimki ghost screen değil ona eminim çok sorun değil büyümez ise git gide görünmüyor bile
Ekran ayarlarından renk uyumunu otomatik ve soğuk seçip deneyebilirsiniz.1.5 sene bu şekilde kullandım.Lekeden sonra bir faydası olurmu bilmem ama ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Bende forumda görmüştüm.Belki birilerine faydalı olur.Hayırlı forumlar.

Oyla:

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Cihazinizda piksel yanması olmuş diye düşünüyorum. Amoled cihazlarda ghost screen olayı olmaz yardımcı olmak isteyen arkadaşlar yanlış bilgi vermiş. Ekran hafif sarimtirak turuncu gibiyse piksel yanması olmuştur.

Oyla:

hknyllmz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 10T PRO
Konular
24
Cihazinizda piksel yanması olmuş diye düşünüyorum. Amoled cihazlarda ghost screen olayı olmaz yardımcı olmak isteyen arkadaşlar yanlış bilgi vermiş. Ekran hafif sarimtirak turuncu gibiyse piksel yanması olmuştur.
sanmıyorum küçücük baya küçük hatta pembe bişey çok zor belli oluyor dediğim gibi büyümedikçe felan sıkıntı yok

Oyla:

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
sanmıyorum küçücük baya küçük hatta pembe bişey çok zor belli oluyor dediğim gibi büyümedikçe felan sıkıntı yok
Hocam piksel yanması/sararması zaten ekranin tamaminda olan bir şey değil küçük küçük noktalar seklinde başlıyor

Oyla:
Üst Alt