Soru Mi 8 se kronik sorun var sanırım

Sroclientexe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi 9t
Konular
29
Hayalet ekran sorunu var buna kananaat getirdim alt bar navigasyon tuşlarının izi çıkıyor beyaz ekranda çok dikkatli bakınca çoğu kişide olmuştur bu aldığım 3. Mi 8 se aynısı oldu ne sizde de oldu mu ?

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
8 i 9 yazmışım. İlk çıktığında hem kendime hem eşime aldım. Böyle bir sorunla karşılaşmadım. Hatta telefonu alırken note serisi de aklımdaydı. Onlarda hayalet ekran sorunu çıkıyor diye mi8 se aldım.

Oyla:

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Alt bar dışında başka yerde gözünüze çarptı mı? Miui rom ile kullanıyorsanız durum çubuğundaki ikonlar yer değiştirir onlarda iz olacağını sanmam. Navigasyon barı kapatıp tam ekran kullanıp bir süre deneyebilirsiniz.

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Hayalet ekran sorunu var buna kananaat getirdim alt bar navigasyon tuşlarının izi çıkıyor beyaz ekranda çok dikkatli bakınca çoğu kişide olmuştur bu aldığım 3. Mi 8 se aynısı oldu ne sizde de oldu mu ?
Alt bar tuşları vs beyaz olduğu için ilk aldığınız zamandan beri aynı şekilde kullanıyor iseniz aylardır orada duran o beyazlık yanma yapmış olabilir

Oyla:

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
Ekran yanması sorununa Super Amoled olan mi 8 se ekranlarına hiç rastlamadım. Ben ve cevremde 6-7 kişi kullanıyoruz kronik hiç bir sorun yok bu telefonlarda.

Oyla:

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
Ilk kez duydum bende de yok çevremdeki kullanan arkadaşlarda da. Demek 3 cihaz da var 3 u de sana denk gelmiş hocam şans :)

Oyla:
Üst Alt