Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Kullanılan Rom Anketi

• Eu-Rom Stabil

Oy: 568 54,5%
  • Mi-Room Stabil

Oy: 155 14,9%
  • Mi-Globe Rom Stabil

Oy: 89 8,5%
  • Aosp Rom

Oy: 22 2,1%
  • Eu-Rom Beta Rom

Oy: 87 8,3%
  • Mi-Room Beta Rom

Oy: 48 4,6%
  • Mi-Globe Rom Beta

Oy: 14 1,3%
  • Çin Romu Beta-Stabil

Oy: 30 2,9%
  • Masik X

Oy: 29 2,8%

• Kullanılan toplam oy
    1.042

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Onda da 16.6 yüklü

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
Hocam iyi geceler bir ricam olacak şu an mi8se cihaza stabil 11.0.30.kuracaz ama güncel Bir twpr önerebilir misiniz 1227ile kuramiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Hocam iyi geceler bir ricam olacak şu an mi8se cihaza stabil 11.0.30.kuracaz ama güncel Bir twpr önerebilir misiniz 1227ile kuramiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
1227 twrp ile kurulması lazım bir yerde hata yapıyorsunuz

Serdar39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
xaomi mi8 se
Konular
2
Selamlar , cihazım'da hayalet ekran olmuştu ve daha öndce burda paylaşmıştım .
Cihazım'dan kulaklığa'da ses gitmiyordu , son olarak telefonun kendi mikrofonun'dan karşıya ses gitmeyince servise gönderdim .
Servisten aradılar kullanıcı hatası olmadığı için garantiden ekran ve şarz soketi değişimi yapılacak denildi (Rıtzy servis )
Nette Rıtzy servis hakkında çok şikayet olduğunu gördüm , umarım telefon geldiği zaman hayal kırıklığı yaşamam

denizhansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
D
Cihazım
Max
Konular
10
bir kaç araştırma sonucu android 10'da sistem uygulamalarını silince direk fastboot'a düşüyormuş. şuan için çözüm yokmuş. bilginiz olsun.

veliyavas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Mi8se
Konular
6
Mui 10.0 eu stabledeyim android 8.1 geçebilecegim sorunsuz eu stable sürümü varmı?

dreko2000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dreko
Cihazım
Mi 5x
Konular
21
Twrp 3.3.1 1024 ile yedek alıp android 10 romları deniyorum. Geri dönmek istediğimde 4 wipe yapıp restore yapıyorum. İşlem başarılı diyor ama telefon açılmıyor. Mecbur yine wipe yapıp önce romu flashlıyorum sonra datayı restore ediyorum. O zaman sıkıntı yok. Problem nedir acaba?

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Twrp 3.3.1 1024 ile yedek alıp android 10 romları deniyorum. Geri dönmek istediğimde 4 wipe yapıp restore yapıyorum. İşlem başarılı diyor ama telefon açılmıyor. Mecbur yine wipe yapıp önce romu flashlıyorum sonra datayı restore ediyorum. O zaman sıkıntı yok. Problem nedir acaba?

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu cihazda twrp ile yedek alıp geri yükleme yapamıyorsunuz. Brick olma durumundan dolayı..

Miroxxxxx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tufan
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Merhaba arkadaslar.forumda yeniyim. yurtdisindan mi 8 se getirttim.fabrika ayarlarini sifirlayayim derken ekran fastboot da kaldi.ne yaptiysam acilmadi.el mahkum,sirt gardiyan telefoncunun yolunu tuttum.telefoncu cin romunu yuklemis turkce dil secenegi yok.Turkce ye cevirmek icin ne yapmaliyim ? yardimci olursaniz cok makbule gecer.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Merhaba arkadaslar.forumda yeniyim. yurtdisindan mi 8 se getirttim.fabrika ayarlarini sifirlayayim derken ekran fastboot da kaldi.ne yaptiysam acilmadi.el mahkum,sirt gardiyan telefoncunun yolunu tuttum.telefoncu cin romunu yuklemis turkce dil secenegi yok.Turkce ye cevirmek icin ne yapmaliyim ? yardimci olursaniz cok makbule gecer.

İlk mesajda fastbootan kurtulma kısmını var adım adım uygulayın basit yükleye bilirsiniz türkçe eğer yeni iseniz eu rom stabil 11.0.3.0 kurunuz ,

Üst Alt