Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Kullanılan Rom Anketi

• Eu-Rom Stabil

Oy: 569 54,5%
  • Mi-Room Stabil

Oy: 155 14,8%
  • Mi-Globe Rom Stabil

Oy: 89 8,5%
  • Aosp Rom

Oy: 22 2,1%
  • Eu-Rom Beta Rom

Oy: 87 8,3%
  • Mi-Room Beta Rom

Oy: 48 4,6%
  • Mi-Globe Rom Beta

Oy: 14 1,3%
  • Çin Romu Beta-Stabil

Oy: 30 2,9%
  • Masik X

Oy: 30 2,9%

• Kullanılan toplam oy
    1.044

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
yeni çıkan stabil androit 10 a geçerken herzamanki gibi romu indirip twrpdenmi flashlıyoruz extra bişey yapmak gerekirmi
Biraz bekleyin arkadaşlar bu Mİ EU nun paylaştığı stabil sürüm , ben Çin kaynaklarında bu cihaza android 10 verildiğini görmedim

camokan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cemal
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
hangi sürüm var telefonunuz da birde yeniden başlatırken ses açmaya basarak twrp menüsü var ise sürümü nedir söylerseniz ona göre güncelleme yapa bilirsiniz
Merhaba iş yoğunluğundan yeni yazabiliyorum twrp 3.2.1-0629 numaralı versiyon var
Android 8.1.0
Mui 10.0.1.0
Durumlar böyle kolay gelsin

Oguz2626

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
Mi 8 se
Konular
4
Arkadaşlar uğraşlar sonunda telefoncuya yaptirdim fakat miu 10 yüklemiş ve 8.9.20 beta yüklemiş güncelleme almaz felan dedi bu telde şimdi twrp yoktur herhalde ben twrp yuklesem üzerine miu 11 yuklesem stabil de Android 10 dan önceki rolü yuklesem olur mu bilgisi olan yardimci olursa sevinirim

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Merhaba iş yoğunluğundan yeni yazabiliyorum twrp 3.2.1-0629 numaralı versiyon var
Android 8.1.0
Mui 10.0.1.0
Durumlar böyle kolay gelsin

uygun twrp kurup miui 11.0.3 and 9 kurun sorunsuz geçebilirsiniz ,

Arkadaşlar uğraşlar sonunda telefoncuya yaptirdim fakat miu 10 yüklemiş ve 8.9.20 beta yüklemiş güncelleme almaz felan dedi bu telde şimdi twrp yoktur herhalde ben twrp yuklesem üzerine miu 11 yuklesem stabil de Android 10 dan önceki rolü yuklesem olur mu bilgisi olan yardimci olursa sevinirim

kura bilirsiniz , ama wipe yapmalısınız , betadan stabile geçeceğiniz için betada duracaksanız 9.10.10 kurun sorunsuz son betadır.

Oguz2626

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
Mi 8 se
Konular
4
Hocam simdi twrp yukleyip 8.9.20 nin uzerine direk dediğiniz sürümü yuklesem sonra stabile gecebilecekmiyim stabil yüklemesini soyledik telfoncu yukleyememis beta sikintili birde sebeke gidiyor birde bildigim kadariyla

Eaglekohort

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Gm5 plus
Konular
0
arkadaşlar benim bir sorum olacak. Telefonum bazen hızlı şarz almıyor. 10.3.1.0 mi globe stabil kullanıyorum. nedeni ne olabilir acaba?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Hocam simdi twrp yukleyip 8.9.20 nin uzerine direk dediğiniz sürümü yuklesem sonra stabile gecebilecekmiyim stabil yüklemesini soyledik telfoncu yukleyememis beta sikintili birde sebeke gidiyor birde bildigim kadariyla

Betadan stabile format data yapmadan geçemezsiniz , bu sebeple dikkatli kurulum ypmalısınız yada fastbootan çıkma adımları ile geçiş yapa bilirsiniz ,

arkadaşlar benim bir sorum olacak. Telefonum bazen hızlı şarz almıyor. 10.3.1.0 mi globe stabil kullanıyorum. nedeni ne olabilir acaba?

Şarjda sorun olması daha muhtemelen bir durum , başka şarj aleti varsa onunla deneye bilirsiniz ,

denizhansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
D
Cihazım
Max
Konular
10
selamlar, telefon durduk yerde fastboot'a düştü. uygulama güncellendi kapatıp açtım ve sonuç fastboot. neden olmuş olabilir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

anladığım kadarıyla System App Remover ile bir kaçtane dosya sildim, google, notlar, posta, sağlık, tarayıcı gibi bundan sonra fastboot'a düştü, alakası olabilir mi?

Son düzenleme:

Eaglekohort

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Gm5 plus
Konular
0
Şarjda sorun olması daha muhtemelen bir durum , başka şarj aleti varsa onunla deneye bilirsiniz ,
[/QUOTE]

Şarjda sorun yok dostum. Daha önce de aynı şey olmuştu. Sıfırlayıp kurulumu baştan yapmıştım düzelmişti. Fakat her seferinde aynı şeyi yapmak çok fazla uğraş oluyor. Başka bir fikrin var mı hocam?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
selamlar, telefon durduk yerde fastboot'a düştü. uygulama güncellendi kapatıp açtım ve sonuç fastboot. neden olmuş olabilir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

anladığım kadarıyla System App Remover ile bir kaçtane dosya sildim, google, notlar, posta, sağlık, tarayıcı gibi bundan sonra fastboot'a düştü, alakası olabilir mi?

Yapabilir , twrp yükleyip aynı sürüm romu üstüne tekrar kurun açılacaktır.

Üst Alt