Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Kullanılan Rom Anketi

• Eu-Rom Stabil

Oy: 569 54,5%
  • Mi-Room Stabil

Oy: 155 14,8%
  • Mi-Globe Rom Stabil

Oy: 89 8,5%
  • Aosp Rom

Oy: 22 2,1%
  • Eu-Rom Beta Rom

Oy: 87 8,3%
  • Mi-Room Beta Rom

Oy: 48 4,6%
  • Mi-Globe Rom Beta

Oy: 14 1,3%
  • Çin Romu Beta-Stabil

Oy: 30 2,9%
  • Masik X

Oy: 30 2,9%

• Kullanılan toplam oy
    1.044

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3
Modul nerden yükleniyor hocam tam adı nedir
magisk uygulamasına girin en üstte sol köşede 3 çizgi var oraya tıklayın ve indir sekmesine tıklayın en üst kısımda sağ köşede arama çubuğunu göreceksini oraya Universal gms ve energized yazın ve indirin ve doğrudan kurulum önerilen olanı seçin cihazı yeniden başlatın

con_radinho

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi5s
Meslek
Mühendis
Konular
4
merhaba herkese,10.2.3 den miui 11 e geçmek istiyorum.1217 mevcut twrp idi 1227 ye geçmem gerektiği yazıyor konularda indirip mevcut üzerinden güncelleme yapmak istedim işlem tamamlandı ama şuan güç +ses açmaya basınca mi yazısında kalıyor telefon .twrp kökten gitti görünüşe göre.cihaz normal olarak açılıyor şu an sadece twrp yok.ne yapmam lazım?

OyunClash

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Oyun Clash
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
15
merhaba herkese,10.2.3 den miui 11 e geçmek istiyorum.1217 mevcut twrp idi 1227 ye geçmem gerektiği yazıyor konularda indirip mevcut üzerinden güncelleme yapmak istedim işlem tamamlandı ama şuan güç +ses açmaya basınca mi yazısında kalıyor telefon .twrp kökten gitti görünüşe göre.cihaz normal olarak açılıyor şu an sadece twrp yok.ne yapmam lazım?
Hocam bende böyle birşey olmuştu. Fabrika ayarlarına dönünce telefona fastboot tan rom atmıştım. Sizin için ne yapılmalı bilemiyorum.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

tekrar eski twrp yi kura bilirsiniz , eski twrp de açıp ilk romu 10.3.2.0 yükleyin çıkmadan twrp içinden 1227 güncelleyin açılsın rom sonra , and 10 işlemlerini yapın ancak bilgili değil iseniz uzak durun and 10 dan geri dönemezsiniz ,

con_radinho

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi5s
Meslek
Mühendis
Konular
4
tekrar eski twrp yi kura bilirsiniz , eski twrp de açıp ilk romu 10.3.2.0 yükleyin çıkmadan twrp içinden 1227 güncelleyin açılsın rom sonra , and 10 işlemlerini yapın ancak bilgili değil iseniz uzak durun and 10 dan geri dönemezsiniz ,
eski twrp yi nasıl kuruyorum? bilgisayar mı lazım?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
eski twrp yi nasıl kuruyorum? bilgisayar mı lazım?

hİç tewrp yoksa bilgisayar gerekli malesef , ilk sayfada twrp tool var onu indirin içinde var tüm twrpler , oradan yükleye bilirsiniz , daha sonra rom güncellemesinide yaparız ,

Umudoski

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi 8
Meslek
Fırıncı
Konular
34
Selam arkadaşlar eu 11.0.3 romuna geçtim hızlı şarj etmiyor acaba aynısını yaşayan var mı 2 3 tane orjinal kutudan şarj ile denedim Romdan Kaynaklı olabilir mi acil yardım yoksa telefon mu bozuldu

haydar.saygili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HAYDAR
Cihazım
MI8SE
Konular
1
Tüm twrp versiyonları içerisinde mevcuttur.
Sitede bulunan otomatik kurulumu düzenledim artık sorun yaşayan arkadaşlar buradaki ile sorunsuz kura bilirler,

miui 10 için 1227 versiyonu sorunsuz stabilde ve betada çalışmaktadır.
miui11 için en güncel 3.3.x versiyonları kura bilirsiniz.Miui 10 da kurmayınız.
Android 10 için tool içinden uygun olan twrp ile kurunuz.

Rar şifresi mesajlar içerisinde var , hem şifre bulmak hemde mesajları okuyarak sormak istediğiniz çoğu soruya cevap bula bilirsiniz.
Şifreyi neden vermiyorsun onu mu arayacağız gibi tavrı olan sekmeyi kapasın direk

Hocam bütün yazını okudum ama rar şifresiyle ilgili bir şey göremedim.. Şifreyi verebilirsen sevinirim

Üst Alt