Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Kullanılan Rom Anketi

• Eu-Rom Stabil

Oy: 568 54,5%
  • Mi-Room Stabil

Oy: 155 14,9%
  • Mi-Globe Rom Stabil

Oy: 89 8,5%
  • Aosp Rom

Oy: 22 2,1%
  • Eu-Rom Beta Rom

Oy: 87 8,3%
  • Mi-Room Beta Rom

Oy: 48 4,6%
  • Mi-Globe Rom Beta

Oy: 14 1,3%
  • Çin Romu Beta-Stabil

Oy: 30 2,9%
  • Masik X

Oy: 29 2,8%

• Kullanılan toplam oy
    1.042

Thema

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şakir
Cihazım
mi 8 se 6/64
Konular
6
Arkadaşlar telefonu satacağım , bu yüzden sıfırlamam gerekiyor telefonu imei gitmemesi için hangi işlemleri yapmam gerekiyor , ilk mesaja baktım ama pek bişey anlamadım imeiler gitmeden sıfırlamak istiyorum.

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Arkadaşlar telefonu satacağım , bu yüzden sıfırlamam gerekiyor telefonu imei gitmemesi için hangi işlemleri yapmam gerekiyor , ilk mesaja baktım ama pek bişey anlamadım imeiler gitmeden sıfırlamak istiyorum.
Mi 8 SE için TWRP yükle. Hepsinin anlatımı forumda var. Sonra yüklemek istediğin yazılıma karar ver ve rom dosyasını indir. Bir de o roma uygun modem dosyasını indir. TWRP ile önce telefondaki yazılımı sil, sonra yeni romu kur. Sonra da yine TWRP üstünden modem dosyasını yükle. Mis gibi sıfır telefon.

Thema

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şakir
Cihazım
mi 8 se 6/64
Konular
6
Mi 8 SE için TWRP yükle. Hepsinin anlatımı forumda var. Sonra yüklemek istediğin yazılıma karar ver ve rom dosyasını indir. Bir de o roma uygun modem dosyasını indir. TWRP ile önce telefondaki yazılımı sil, sonra yeni romu kur. Sonra da yine TWRP üstünden modem dosyasını yükle. Mis gibi sıfır telefon.
hocam teşekkürler bilgi için , twpr yüklü şuan en son çıkan eu romda yüklü sadece sıfırlamak istiyorum, ben twprden hangi işlemi yapmalıyım imei gitmeden.

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
hocam teşekkürler bilgi için , twpr yüklü şuan en son çıkan eu romda yüklü sadece sıfırlamak istiyorum, ben twprden hangi işlemi yapmalıyım imei gitmeden.
TWRP içinde wipe data yapıp çıkan kutucukların hepsini işaretle. İmei gitmez.

Sergerdar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Meizu
Konular
4
beta rom yükledim.ardından modem dosyası yükledim.mıuı yazısında takılı kaldı.

borsa1409

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
mi8 se
Konular
0
merhaba arkadaslar mi8se kullanicisiyim twrp ile format attim android 9 ilk saticidan aldigim eu rom ile kullaniyordum suan tel acilmiyor mi logosu geliyor yeniden basliyor bankacilik uygulamalariyla vs sorunsuz calisicak en sorunsuz rom hangisi android 9 da kalmalimiyim 10 a gecmelimiyim eu stabil romlarda hangisini tercih etmeliyim sorunsuz butun özellikleri calisan rom tavsiyeniz ne olur ayrica rom indirebilmem icin link paylasirsaniz sevinirim tesekkurler

Üst Alt