Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Kullanılan Rom Anketi

• Eu-Rom Stabil

Oy: 569 54,5%
  • Mi-Room Stabil

Oy: 155 14,8%
  • Mi-Globe Rom Stabil

Oy: 89 8,5%
  • Aosp Rom

Oy: 22 2,1%
  • Eu-Rom Beta Rom

Oy: 87 8,3%
  • Mi-Room Beta Rom

Oy: 48 4,6%
  • Mi-Globe Rom Beta

Oy: 14 1,3%
  • Çin Romu Beta-Stabil

Oy: 30 2,9%
  • Masik X

Oy: 30 2,9%

• Kullanılan toplam oy
    1.044

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Reiwa hocam magisk 19.3 nasıl kurdunuz trwp ile ile mi acaba. Ben magisk içinden güncelle dediğim zaman uygulama menüsünden olmuyor da
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ŞİFRE SAYFA 82 de yazıyor zaten forumu takip ettiğiniz görüyorsunuz sık sık arkadaşlar paylaşmış soran kişilere aynı zamanda

bir önemi yok zaten o dosyayı almak için üye olmuş arkadaş onun sebebi belliydi ,
hala niye stabile guncelleme gelmedi anlamadim o kadar cihaz cikti ki mi 8 se çok boşladilar

çin telefonu olduğundan ve bu aralar yazılım tarafının yetişemediğini düşündüğümden ( peynir ekmek gibi model çıkartılıyor) yakın zamanda çıkar ancak öyle aman aman bir şey olmaz muhtemelen , beta da baya yenilik var yanlız ,

Rom sürümüne nasıl bakılıyor?

ayarlarda var tüm özellikler kısmından baka bilirsin ,

Emre3465

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Güncelleme
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
bir önemi yok zaten o dosyayı almak için üye olmuş arkadaş onun sebebi belliydi ,

çin telefonu olduğundan ve bu aralar yazılım tarafının yetişemediğini düşündüğümden ( peynir ekmek gibi model çıkartılıyor) yakın zamanda çıkar ancak öyle aman aman bir şey olmaz muhtemelen , beta da baya yenilik var yanlız ,

ayarlarda var tüm özellikler kısmından baka bilirsin ,

Emre3465' Alıntı:
Reiwa hocam magisk 19.3 nasıl kurdunuz trwp ile ile mi acaba. Ben magisk içinden güncelle dediğim zaman uygulama menüsünden olmuyor da

Yardımcı olursan sevinirim dün denedim unstall uygulaması ile sildim tekrar 19.3 denedim fastboot attı bende tekrar V10 3.1 kurup 18.2 kurdum magisk 19.30 çalışmıyor nedense

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Yeni kurduysanız romu , bence uğraşmayın mi-room 10.3.1.0 kurun içinde geliyor sorunsuz birde stabillerin arasından en iyi pil ve özellik bunda var memnun kalırsınız ,

Emre3465

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Güncelleme
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Yeni kurduysanız romu , bence uğraşmayın mi-room 10.3.1.0 kurun içinde geliyor sorunsuz birde stabillerin arasından en iyi pil ve özellik bunda var memnun kalırsınız ,

Hocam bende zaten o versiyon vardı magisk güncelleme yapayım dedim trwp den olmadı fastboot ta kaldı mecbur tekrar V10 3.1 kurdum, magisk versiyonlar arasında çok fark yoksa işime yaramayacaksa hani kalsın diyorum hocam 18.2 versiyon da

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Hocam bende zaten o versiyon vardı magisk güncelleme yapayım dedim trwp den olmadı fastboot ta kaldı mecbur tekrar V10 3.1 kurdum, magisk versiyonlar arasında çok fark yoksa işime yaramayacaksa hani kalsın diyorum hocam 18.2 versiyon da

mi romda 19 versiyon geliyor aslında sadece 19.3 yükseltiyor onuda otomatik yapıyor aslında siz bir şey yapmanıza gerek kalmıyor ,

Başka romda yada eski versiyonda ola bilir misiniz ?

Emre3465

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Güncelleme
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
mi romda 19 versiyon geliyor aslında sadece 19.3 yükseltiyor onuda otomatik yapıyor aslında siz bir şey yapmanıza gerek kalmıyor ,

Başka romda yada eski versiyonda ola bilir misiniz ?

Yok hocam ekran görüntüsü attım şimdi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-07-19-09-38-24-844_pl.zdunex25.updater.png
    Screenshot_2019-07-19-09-38-24-844_pl.zdunex25.updater.png
    119,4 KB · Görüntüleme: 8

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
versiyon aynıda mi-room değil , ilk sayfadan mi room sayfasına girip oradan 2 sekmeden indirip onu kurarsan sorunsuz kullanırsınız

Emre3465

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Güncelleme
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Anladım hocam ben sizin en çok önerdiğiniz mi Globe sürüm kullanmak istiyorum onun için olmamış olabilir onda 18.20 magisk çalışıyor diğerleri olmuyor herhalde

Msuha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
5
Ben şu an mi rom yukleyecem telefonuma bişey takıldı kafama mi hesabımı kapatıp ki rom atmaliyim acaba yoksa mi hesabı aktifken de atabilirmiyim

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Ben şu an mi rom yukleyecem telefonuma bişey takıldı kafama mi hesabımı kapatıp ki rom atmaliyim acaba yoksa mi hesabı aktifken de atabilirmiyim

kapat için rahat etsin , açılırken soracak internet gerekli oluyor bu sebeple google hesabına bile çıkış yapsan sorun yaşamanı azaltır.

Üst Alt